Binance Coin, EOS, COMP Fiyat Analizi: 13Eylül

coin yorum

Yakın tarihli bir raporda Binance Coin’in değerinin düşük olduğu vurgulanmasına rağmen, BNB yazı yazılırken güçlü bir şekilde yükseliş eğilimi gösteriyordu. Aksine, Bileşik’te olduğu gibi EOS her iki yönde de ivme kaybetti.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, EOS, Bileşik Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

Binance Coin, Eylül ayı başındaki düşüşten önce sergilediği güçlü yükseliş trendini basın zamanında yeniden başlatmıştı. Aslında, 24,3 dolar ve 26,6 dolarlık direnç seviyelerini aştı. Bununla birlikte, BNB, bir sonraki direnç seviyesine geçmeden önce desteği 27 $ ‘a yeniden test etmek için düşebilir.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20’yi geçmenin eşiğindeyken güçlü bir yükselişin başlangıcını gösterdi. + DMI (mavi) da yükseliyordu, bu da trendin yükselişe geçtiğinin bir işareti.

Aslında, BNB Şubat ayında bu yılın başlarında 26.6 $ ile aynı direnç seviyesine ulaştı. Bu seviyenin üzerindeki haftalık kapanış, yıllık en yüksek seviyeyi temsil edeceği için uzun vadede kripto para için güçlü bir yükseliş olacaktır.

EOS

Binance Coin, EOS, Bileşik Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de EOS / USD

EOS, 20 SMA (beyaz) ve 50 SMA (sarı) arasında işlem görüyordu ve her iki seviyenin de kısa vadede sırasıyla destek ve direnç görevi görmesi bekleniyordu.

Bununla birlikte, 20 SMA, 50 SMA’nın altındaydı ve EOS’un son zamanlarda düşüş eğiliminde olduğuna işaret ediyordu.

Parabolik SAR bir satın alma sinyali verdi, ancak EOS’un bir sonraki yönü hakkında kesin bir ipucu vermek için 50 SMA’yı geçmesi gerekecekti.

Genel direnç 3,1 dolar seviyesinde, önemli bir destek seviyesi ise 2,44 dolar civarında.

COMP [COMP]

Binance Coin, EOS, Bileşik Fiyat Analizi: 12 Eylül

Kaynak: TradingView’de COMP / USDT

COMP, basın tarihinde 171,99 dolardan işlem görüyordu ve son zamanlarda destek olarak hizmet vermiş olan 168 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyordu.

Bollinger Bantları, bantların ağzı fiyat etrafında birleştiği için oynaklığın çok düşük olduğunu gösterdi. Sıkıştırmanın başlamasının üzerinden birkaç gün geçmişti ve hafta sonu da devam edebilirdi. İşlem hacmi de son birkaç işlem seansı için çok düşüktü.

Bollinger bantlarının genişleyen ağzı eşliğinde üst veya alt banda doğru hareket eden bantlar içindeki prrice, bir sonraki COMP hareketinin yönünü gösterecektir.

 

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.