Cuma, Mart 5, 2021

Binance Coin, Dash, Synthetix Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Binance Coin, fiyat mevcut direncinin üzerinde kalamadığı için 38.72 $ ‘ı tekrar ziyaret etmeye çalıştı. Dash, grafiklerde simetrik bir üçgen oluşturdu ve 135,69 $ direncinin üzerinde bir kırılma olasılığı sunarken, SNX rotayı tersine çevirdi ve rekor seviyelere ulaştıktan sonra %12’nin üzerinde düştü.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin 41.8 $ ‘ı yeniden test etti ve boğalar fiyatları 44.82 $’ lık dirence doğru yükseltemeyince daha düşük hareket etti. Düşüş önümüzdeki birkaç işlem seansında devam ederse fiyatlar 38.72 $ desteğini tekrar ziyaret edebilir. Fiyat yükselirse, bu 44.82 $ ‘lık bir artış sağlayacaktır. Bununla birlikte, göstergeler ayıları destekledi ve acil desteğe doğru bir hareketin olası bir sonuç olabileceğini öne sürdü.

MACD, sinyal hattı hızlı hareket eden çizginin üzerinde bir hareket izlediğinden düşüş eğilimi sınırındaydı.

Müthiş Osilatör, MACD ile anlaştı ve momentumun ayılara doğru kaydığını belirtti.

Dash [DASH]

Kaynak: DASH / USD, TradingView

Fiyatlar son 24 saatte %3,87 düşüşle 121,84 dolardan işlem görürken, basın anında kırmızı renkte parladı. 4 saatlik grafiğe bir bakış, fiyatın simetrik bir üçgen oluşturduğunu ve önümüzdeki birkaç işlem seansında bir kırılmanın görülebileceğini gösterdi. Yükseliş sonucu, madeni paranın işlem fiyatının ani direncinin üzerine yükseldiğini görebilir ve bir sonraki direncin üzerinde 135.69 $ ‘lık bir hareketi hedefleyebilir. Kapak tarafında, aşağı doğru bir kırılma madeni paranın 113.1 $ ‘ı desteklediğini görebilir.

Stokastik RSI aşırı satım bölgesinde hareket etti ve endeksin yönünü değiştirmesi durumunda potansiyel bir geri çekilme sinyali verdi.

Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri mum çubuklarının altındaydı ve fiyat hareketinin yükseliş trendinde olduğunu gösterdi.

Synthetix [SNX]

Kaynak: SNX / USD, TradingView

Synthetix tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 17,24 $ ‘ı vurdu ancak son birkaç işlem seansında hemen %12’nin üzerinde düştü. Şimdilik, kayıplar 14.63 $ desteğinde kısa kesildi, ancak mevcut savunmanın altına düşmek, düşüş eğilimini teyit edecek.

Göreceli Güç Endeksi nötr bölgeden aşağıya doğru işaret etti. Endeks aşırı satım bölgesine girerse, fiyat da aynı şeyi takip edebilir ve 13,41 dolar desteğe doğru düşebilir.

MACD, fiyat rekor seviyelerden düşerken düşüş eğilimi gösterdi. Histogramdaki kırmızı çubuklar, fiyatların daha fazla gerileme olasılığını gösteriyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 47,643.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.14
  THYAO.IS₺14.68
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺23.20
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.31