Pazartesi, Ocak 25, 2021

Binance Coin, Dash, Augur Fiyat Analizi

Geçen hafta, Bitcoin’in önceki direnç seviyelerini paramparça ettiği ve listelerde yeni bir ATH kaydettiği için 24.000 $ ‘a yaklaştığını gördü. Bu yükseliş ivmesi, Dünyanın en büyük ve en baskın kripto para birimiyle olan yüksek korelasyonu sayesinde Altcoin piyasası için iyi tercüme edildi. Binance Coin, Dash ve Augur gibi popüler Altcoinlerin tümü grafiklerde yükseldi ve fiyat tablolarında çift haneli kazançlar yayınladı.

Binance Coin [ BNB]

Kaynak: BNB / USD, TradingView

Binance Coin, Geçtiğimiz yedi gün içinde yüzde 15’in üzerinde bir fiyat artışı gördükten sonra 32,4 dolardan işlem görüyordu. Basın zamanında, BNB 4.6 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve 24 saatlik işlem hacmi 405 milyon dolardı. Kripto para, 33 ila 34 dolar arasındaki direnç seviyesini test etmeye yakındı. Bununla birlikte, Bir fiyat düzeltmesi yapılacaksa, BNB’nin 30 $ ve 29 $ ‘lık test edilen desteklerinin yardımına ihtiyacı olabilir.

Binance Coin için teknik göstergeler bir yükseliş anlatısını destekledi. RSI göstergesi, Aşırı alım bölgesindeki pozisyonunu iyi korumaya devam ederken, MACD göstergesi yükseliş eğilimi geçirirken bu duygu ile aynı fikirde oldu.

Dash [DASH]

Kaynak: DASH / USD, TradingView

Dash, Basın zamanında CoinMarketCap listesinde 29. sırada yer aldı. Geçen hafta yüzde 10’un üzerinde yükseldikten sonra Dash 106,8 dolardan işlem görüyordu ve kripto 1 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahipti. Kripto para için son 24 saat çoğunlukla yatay fiyat hareketini içeriyordu. Aslında, Kripto, 113 dolarlık fiyat aralığında önemli bir direnç seviyesine sahip olan 103 dolarlık acil desteğine yakın işlem görüyordu.

EMA şeritleri Dash’in altına yerleştikten sonra fiyatını destekliyor gibi görünüyordu ve RSI göstergesi aşırı alım bölgesine yakın kalmaya devam etti – Madeni paranın fiyatı için oldukça olumlu ve yükseliş işareti.

Augur [REP]

Kaynak: REP / USD, TradingView

Augur, Geçen hafta fiyatta yüzde 28’lik bir artış kaydetti ve kripto ticareti, 19.2 dolardan işlem gördü. 216 milyon dolarlık piyasa değeri ile Augur, CoinMarketCap listesinde 73. sırada yer alıyordu. Basın zamanında REP, 18,3 dolar ve 17,5 dolarlık iki güçlü destek seviyesi ile 20,5 dolarlık dirençle savaşmaya devam etti.

Bollinger Bantları, REP’in artan fiyat oynaklığını vurgulayarak son 24 saatte önemli ölçüde genişledi. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerinde kalmaya devam ederken MACD göstergesi de yükseliş gösterdi.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 31,686.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39