Binance Coin, Cosmos, Compound Fiyat Analizi: 24Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin, ATOM ve hatta Compound, geçen hafta grafiklerinde bir düşüş kaydettikten sonra yükseliş eğilimi kaydetti. Bununla birlikte, Binance ve ATOM kesin bir yükseliş hareketi ima ederken, aynı durum Compound’un COMP tokeninde geçerli olmayabilir.

Binance Coin [BNB]

Kaynak: TradingView’de BNB / USD

4 saatlik zaman diliminde büyük bir azalan kanal oluştuğunda, BNB çok yakında bu büyük yükseliş trendine girecekti. RSI göstergesi küçük ve geçici bir sıçrama gösterdi, ancak alıcılar henüz yeterince ivme kazanmamıştı. Bunun nedeni, kanalın direnç gibi davranması ve ardından 200 MA’nın da bir direnç haline gelmesiydi. Bu iki seviyenin ihlal edilmesi, Binance Coin trendinin tersine döndüğünü teyit edecektir.

BNB için acil hedef 25.976 dolardı. BNB’nin 21.7 $ ‘lık basın zamanı fiyatıyla, bu hedefin önünde uzun bir yol var. DeFi’nin sakinleşmesi ile Binance’in akıllı zinciri, gelecek için daha fazla geliştiriciye dahil olma şansına sahip olacak.

Cosmos [ATOM]

Kaynak: TradingView’de ATOMUSD

Cosmos’un ATOM’u, BNB gibi, listelerinde bir yükseliş modeli – düşen kama – oluşturdu. Bu nedenle, ATOM için kırılma da yükseliş olacak ve hedefler arasında 5.24 dolar ve 5.88 dolar var. Ancak, 200 MA’nın varlığı nedeniyle fiyat ilk hedefinde bir sapma görebilir. Ayrıca, Stokastik RSI göstergesi aşırı alım bölgesinin hemen altında yükseliş eğilimi oluşturdu.

Görünüşe göre, fiyat kopma nedeniyle olabilir ve bu nedenle kamanın tepesine doğru gitmelidir.

Compound [COMP]

Kaynak: TradingView’de COMPUSD

Compound’un tokeni, basın zamanında düşüşe geçti. Bununla birlikte, 124 dolarlık destek seviyesinin etrafındaki çift dalgalanma, oluşumda çift dip olabilir. Doğruysa, fiyatın tersine çevrilmesi gerekir ve bu nedenle bu senaryonun hedefleri 144.19 $, 163.69 $ ve 186.32 $ ‘dır. Bununla birlikte, 200 MA’nın varlığı nedeniyle fiyatın 163 dolarda durma ihtimali var.

MACD göstergesi birkaç başarısız yükseliş geçişi gösterdi, ancak bunların tümü sıfır çizgisinin altındaydı. Çift dip senaryosu doğru olursa, MACD kesintisiz bir yükseliş eğilimi gösterecek ve Eylül başında olduğu gibi sıfır çizgisinin üzerine çıkacak.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster