Binance Coin (BNB), Compound (COMP), Klaytn (KLAY) Fiyat Analizi: 24 Nisan

Phemex
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, basın zamanında grafiklerde büyük bir düşüşün ardından bir konsolidasyon dönemine işaret ediyordu. Binance Coin [BNB] gibi altcoinler, Compound [COMP] ve Klaytn [KLAY] ayrıca fiyatlarını dengelemeye çalışıyorlardı. Bununla birlikte, bu dalgalanma, yukarıda bahsedilen altcoinler de dahil olmak üzere birçok pazardaki trendleri tersine çevirdi.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin’in fiyatı ayın başından bu yana yükseliyor, ancak 640 dolara yakın bir zirveye ulaştıktan sonra düzeltmeler başladı. Fiyat 459 dolarlık destek seviyesine düştü ve ardından direnci tersine çevirip 600 dolarda test etti. Bununla birlikte, BNB bu direnci aşmayı başaramadı ve bir sonraki destek seviyesi 521 doların altına düştü. O zamandan beri, dijital varlık 459 ila 521 dolar arasında hareket ediyor.

Çabalarına rağmen, altcoin baskı zamanında hala 520 dolardan işlem görüyordu. Göstergeler, düşüş eğiliminin açık olduğunu ve BNB’nin sınırlı aralıkta işlem yapmaya devam edebileceğini gösterdi. Göreceli Güç Endeksi, BNB’nin dengede olduğunu öne sürerken, oynaklığı son birkaç gün boyunca devam etti. Bu, yana doğru ivmeyi artırabilir ve BNB mevcut aralıkta devam edebilir.

Binance Coin (BNB) fiyatı an itibariyle$ 587.48dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Compound [COMP]

Compound [COMP] Token kısa süre önce 558$’lık direnci aştı, ancak sadece birkaç gün boyunca seviyenin üzerinde işlem yaptıktan sonra fiyat tekrar altına sıçradı. Piyasadaki oynaklığın artması ani düzeltmelere ve toparlanmaya neden oldu ve COMP nihayet 558 doları geçmeyi başardı.

Basında, satış baskısı devralmaya başladıktan sonra COMP 574 dolardan işlem görüyordu. Fiyat grafiği yükselişin gittiğini ve piyasanın trendin tersine dönmeye hazırlandığını gösterdi. Sinyal çizgisi şamdanların altındaydı, ancak fiyat düşerken yukarı doğru işaret ediyordu. Bu arada, satıcılar piyasaya girdikçe varlık dengeye doğru itiliyordu.

Müthiş Osilatör, yükseliş momentumunun hala varlığın fiyatını 558 doların üzerinde tuttuğunu gözlemledi, ancak satış artarsa, piyasa düşüş eğilimini görecek.

Compound (COMP) fiyatı an itibariyle$ 736.80dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Klaytn [KLAY]

Diğer altcoinlerin aksine, KLAY’ın değeri Nisan ayı boyunca değer kaybetti. Ayı 4 dolar değerinde açtı, ancak şimdi 2,44 dolardan işlem görüyordu. Yukarıdaki grafikte fiyatta net bir düşüş görüldü. Bununla birlikte, bir düzeltme gören diğer altların aksine, KLAY, basın sırasında dalgalanmaya başlamıştı.

Klay, değeri 1,91 dolardan 2,67 dolara itildiği için son 20 saatte% 39’luk bir artışa tanık oldu. kripto para ayılarla savaşırken, piyasa dalgalanmada bir yükseliş gösteriyordu ve bu da onu yükselişe doğru itebilirdi. Bu dalgalanma aynı zamanda KLAY’i aşırı satım ucundan aşırı alımın sonuna doğru itti. Bu, satın alma baskısının girişini işaret etti.

Bu satın alma baskısı, Chaikin Para Akışını sıfırın üzerine sürükleyebilir, yani şimdiye kadar dışarı akan para KLAY pazarına akmaya başlayabilirdi.

Klaytn (KLAY) fiyatı an itibariyle$ 2.64dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!