Binance Coin (BNB) yüzde 25 Artışla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yükseldi

coin-otag-gorsel
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance blockchain’in ilk kez borsada işlem yapmak için bir yardımcı token olarak başlatılan yerel tokenı olan Binance Coin (BNB), son 24 saatte %26’lık bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 75.40 dolara yükseldi. BNB şu anda 73,39 dolardan işlem görüyor ve yeni ATH’yi tekrar test edecek kadar yükseliş gösteriyor.

Bugünün erken saatlerinde Binance borsasına yaklaşık 200 milyon dolar değerinde USDT aktı. Bunların çoğu Dogecoin tüccarları nedeniyle bugün Elon Musk’tan bir atış daha aldı. Bununla birlikte, BNB’nin yükselen fiyatına bakıldığında, stabilcoin girişinin çoğunun yerel token için işlem gördüğü görülüyor.

Son 30 dakika içinde binance’e 200 milyon dolardan fazla USDT eklendi

– Altcoin Psycho (@AltcoinPsycho)

BNB / USDT’nin 24 saatlik spot hacmi, token geçen hafta %69’un üzerinde artışla artmaya devam ederken şu anda 538 milyon $ seviyesinde.

BNB Yükseliş Rallisi’nin Arkasındaki Zirve Sezonunda BNB Yakılan ve Yükselen Spot Hacimleri

Yıllar boyunca Binance, her çeyrekte BNB arzının önemli bir bölümünü yaktı, sonuncusu bu yıl 19 Ocak’ta başlayan 14. üç aylık yanık. BNB için azalan arz, boğa koşusu sırasında işletme zirvede iken, yerel token talebini de artırdı.

Binance, 165.791.000 ABD Doları değerinde token değerine eşdeğer toplam 3.619.888 BNB yaktı ve toplam BNB arzı resmen 174.152.713 BNB’den 170.532.825 BNB’ye düştü.

En yüksek Bitcoin boğa koşusu sırasında Binance, tek bir günde 8 milyar dolarlık spot hacim kaydetti. Binance, aynı zamanda yüksek hacimler nedeniyle birkaç kesintiyle karşı karşıya kalsa da, Coinbase ve diğer kripto borsalarına kıyasla Binance, platformu en yoğun işlem saatlerinde bile çalışır durumda tutmayı başardı. Nijerya Merkez Bankası tarafından açıklanan son bankacılık yasağı, birçok Nijeryalı tüccarın herhangi bir kısıtlama olmaksızın ticarete devam etmek için yerel fiat’larını BNB’ye dönüştürmesine yol açabilir. Bu aynı zamanda önümüzdeki günlerde BNB tokenine olan talepte bir artışa yol açacaktır.

Binance borsasında işlem yapmak için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!