Binance Coin (BNB) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-2

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin (BNB) yorum analizimizle birlikte, Binance Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BNB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte BNB yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde istikrarsız fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin kritik destek seviyelerinin altında işlem görürken BNB, kritik destek seviyelerinin üzerinde işlem görüyor. Binance Coin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

BNB Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Binance-Coin-12.30-01

BNB yorum analizi ile birlikte Binance Coin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BNB fiyatının aralık ayı boyunca birden çok kez kritik 510 dolar destek seviyesini test ettiği gözlemlenmektedir. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketleri ile bu destek seviyesinin kırılmaması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

BNB için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 540 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 570 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Altcoin için boğaların alım baskısını arttırması ile yükselişlerin devam etmesi halinde güçlü 600-610 dolar direnç seviyesine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

Ayıların satış baskısını arttırması ile bir çok kez test edilen 510 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün tekrardan yaşanması muhtemel olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 460 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 430-440 dolar seviyelerine kadar bir düşüş muhtemeldir.

Binance Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Binance-Coin-12.30-02

Binance Coin (BNB) teknik analizimizle birlikte, BNB’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, BNB fiyatının 20 günlük basit hareketli ortalama altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama altında işlem görülmeye devam edilmesi ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarım çizginin üzerine çıkması halinde altcoin için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

Binance Coin Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

510

540

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook