Binance Coin (BNB) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-7

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin (BNB) yorum analizimizle birlikte, Binance Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BNB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Binance Coin yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoinde sert düşüşler gözlemlenirken BNB’nin de sert düşüşler yaşadığı gözlemleniyor. Altcoin için yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

BNB Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Binance-Coin-12.20-01

BNB yorum analizi ile birlikte Binance coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BNB fiyatının önemli bir düşen trend altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu düşen trend üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Binance Coin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye düşen trend çizgisi olacaktır. Bu trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 540 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması ile 570 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir.

BNB, yorum analizimize başladığımız sırada önemli destek seviyesi olan 510 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 460 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu destek seviyesinin kırılımı ile 435 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşanabilir.

Binance Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Binance-Coin-12.20-02

Binance Coin (BNB) teknik analizimizle birlikte, BNB’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz  saatlik grafikte, Binance Coin fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketleri ile bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması durumunda kısa vadeli bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşağı yönlü seyrine devam ederek aşırı satış bölgesine gitmesi halinde altcoin için sert düşüşlerin yaşanması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun negatif olduğunu göstermektedir.

Binance Coin Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

460

540

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook