Binance Coin (BNB) Orta Vadeli Fiyat Analizi 10 Ocak 2022

analiz-13

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance coin (BNB) yorum analizimizle birlikte, Binance Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BNB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte BNB yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü sert düşüşler yaşarken. BNB fiyatı ise yukarı yönlü fiyat hareketi için önemli bir seviyede bulunuyor. Altcoin son 24 saat içerisinde %1’den fazla bir yükseliş yaşarken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

https://www.youtube.com/watch?v=ejBjjuESGcE?autoplay=1

Binance Coin Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Ekran-Resmi-2022-01-10-13.08.58

BNB yorum analizi ile birlikte Binance coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz orta vadeli günlük grafikte, BNB fiyatının son 24 saat içerisinde yukarı ve aşağı yönlü sert hareketler sergilediği gözlemleniyor. Bitcoin için Korku Endeksini de hesaba katarsak BNB’nin yukarı yönlü hareketlerine devam edecek gibi duruyor.

Binance coin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef dolar direnç seviyesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sergilemek olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 480 dolar direnç seviyesi olacaktır. Yukarı yönlü sert yükselişlerin devam etmesi halinde ise 512 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşanabilir. Ethereum analiz içeriğine de göz atmanız gerekebilir.

Binance coin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 410 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 400 dolar destek seviyesine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır.

Binance Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Ekran-Resmi-2022-01-10-12.42.45-1

Binance coin (BNB) teknik analizimizle birlikte, BNB’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz günlük grafikte, BNB fiyatının 50 günlük basit hareketli ortalama seviyelerine çıkmak için fiyat hareketi sağlamaya çalıştığı gözlemlenmektedir. Binance coin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

Binance Coin (BNB) Destek ve Dirençler

  • Önemli Destek Seviyeleri: 410 – 400
  • Önemli Direnç Seviyeleri: 480 – 510

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster