Binance Coin (BNB) Fiyat Analizi!

Binance Coin (BNB) fiyatı, geri çekilmeden bu yana istikrarlı bir şekilde toparlanıyor. İşte teknik göstergelerle Binance Coin (BNB) Analizi.

binance coin
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Coin, 2021’de iyi bir ilk yarı gördü. Aralık 2020’de 40 dolar civarında işlem gören fiyatı, Mayıs ayında 693 dolarla rekor seviyelere ulaşmayı başardı – sadece 5 ayda yüzde 1,500’lük bir sıçrama demek. Meteorik yükselişi sırasında, BNB kendisini kripto merdiveninin en üstünde konumlandırdı. Sürekli olarak ilk 5 sıralamasında yer aldı. 19 Mayıs’taki çöküş, BNB’nin yukarı yönlü gidişatını durdurmuş olabilir ancak fiyat, geri çekilmeden bu yana istikrarlı bir şekilde toparlanıyor.

Binance Coin (BNB) 4 Saatlik Grafik

2 Mayıs’taki hızlı satın alma aşaması Binance Coin’i 420 dolara doğru iterken, sonunda satış baskısı devraldı ve kripto para birimini aylık en düşük seviye olan 210 dolara çekti. Bu, BNB toparlanma yoluna başladığında bir talep bölgesinin ortaya çıkmasına neden oldu. BNB, düzenli piyasa düzeltmelerine karşı bağışık olmasa da, 290 dolar, 370 dolar ve 390 dolar gibi daha yüksek seviyelerde destek bulmayı başardı. Alt eğimli eğilim çizgisi, fiyatın daha yüksek dipler oluşturduğunu gösterdi. 420 ila 430 dolar arasındaki direnci temsil eden üst trend çizgisi ile oluşan yükselen bir üçgen.

Binance Coin, yükselen bir üçgen içinde işlem görüyor – genellikle yukarı yönlü bir kırılma gören bir model. OBV’nin yüksek dip seviyeleri, satın alma hacminin son iki haftadır yükselişte olduğunu gösteriyor. MACD bir yükseliş geçişine yaklaşırken, histogram azalan düşüş momentumunu gösteriyor.

Ayrıca, RSI’nin yükseliş trendi BNB’nin fiyat hareketiyle doğrulandı. Bunlar ani bir fiyat dalgalanmasının işaretleri olmasa da, boğaların kontrolü ele geçirdiğini ve bir sonraki dönüşüme hazırlandığını gösterebilir. Geçilmesi gereken önemli bir bölge 430 dolar civarında. Bu alan, BNB’nin Nisan ortasındaki keskin geri çekilmesine destek sağladı ve hatta kısa süre sonra yüzde 25’lik bir ralliyi tetikledi. Aynı çizgi, 19 Mayıs düşüşünden sonra da birçok kez vurgulandı. Başarılı bir kırılma, 500 dolar işaretine doğru yüzde 20’lik bir artış için kapıları açabilir.

Sonuç

19 Mayıs’tan bu yana Binance Coin piyasasında bir yükseliş hikayesi oluşuyor. 420 dolar ile 430 dolar arasındaki havai direnç, fiyat daha yüksek dipler oluştururken birçok kez test edildi. Süreçte yükselen bir üçgen düzeni oluştu ve teknikler yukarı yönlü bir kırılmayı gösterebilir.

Binance Coin (BNB) fiyatı an itibariyle$ 339.86dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!