Salı, Ocak 26, 2021

Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi

Binance Coin yerel bir yüksek seviye olan 35.69 $ ‘a tırmandı ve kazançlarının bir kısmını grafiklerde yeniden izlemeye ayarlanabilir. Augur, Birkaç gün önce ters yönde büyük bir artış kaydetti, Bir tanesi düştü ve ardından, Yukarı doğru başka bir hamle başlatmadan önce bazı kazanımların izini sürmek zorunda kaldı. Verge, Bir alıcı akışı görmedi ve kar alma karşısında daha düşük seviyelere çekilebilirdi.

Binance Coin [BNB]

Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de BNB / USDT

BNB’nin destek seviyesinden 26.72 $ ‘dan 35.69 $’ a geçmesi için Fibonacci Retracement aracını kullanarak, Bazı önemli geri çekilme seviyeleri vurgulandı.

MACD aşırı alım bölgesinden düzeltme vermiş gibi göründü ve BNB için yakın bir geri çekilme sinyali vermek için düşüş eğilimi oluşturma tehdidinde bulundu.

Genel olarak, %50 geri çekilme seviyesi ve %61,8 ile %65 seviyeleri arasındaki altın cep, Kripto para biriminin fiyatı üzerinde bir etkiye sahip olacaktır. Bunlar orta vadeli kısa pozisyonlar için hedef olarak kullanılabilir, Ancak önümüzdeki günlerde BNB’nin 30 $ ‘a kadar düşeceğinin garantisi yok.

Augur [REP]

Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de REP / USDT

35.86 $ ‘a yükselme, OBV gibi bazı göstergelerin ters gitmesine neden oldu. Önceden belirlenen destek ve direnç seviyelerini kullanan REP seviyesi, Kısa sürede fiyat için önemli olabilecek olan 20.6 $ seviyesidir.

Müthiş Osilatör nötr çizginin altına inmedi, Stokastik RSI aşırı satım bölgesine daldı ve fiyat 17,2 dolarlık destek seviyesinden sıçradığında tersine döndü.

Geçtiğimiz birkaç gündeki derin düzelmenin ardından REP için daha fazla yükseliş beklenebilir.

VERGE (XVG)

Binance Coin, Augur, Verge Fiyat Analizi: 21 Aralık

Kaynak: TradingView’de XVG / USDT

OBV, Kasım ayının sonlarından itibaren tavanını bir kez daha vurdu. Fiyat yerel bir yüksekliğe yaklaşsa bile yeni alıcılar piyasayı doldurmadı.

Bu bir miktar aşağı veya yan alım satım önermesine rağmen, RSI bir yükselişin devam ettiğini göstermek için 50’nin üzerine çıkmaya devam etti. Ancak RSI da yavaşlıyordu ve 0,00732 dolarlık destek satıcılara karşı geçerli olmazsa fiyat tersine dönebilir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,311.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34