BIMAS, ISMEN, SASA,  TAVHL, TTKOM, ULKER Hisse Önerileri ve Yorumları | Tacirler Yatırım – (7.08.2020)

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır. 

BIST 100 Teknik Analiz

200 günlük ortalama olan 1070 kırıldı ve satış dalgası derinleşti ve dipler yenilendi.Kapanış olarak bir dönüş sinyali olmadığı gibi yüksek bir işlem hacmi ile dip yenilendi. Bugünkü olasılıklar 1032 kapanışından sonra bir tepki ile başlayabiliriz. Tepkide olası dirençler 1057 ve 1082 hedef olabilir. 1032 desteği kırılıp yeniden satış dalgası başlaması durumunda 980’e kadar yeni dip arayışını getirebilir. Bu yüzden desteklerimiz kapanış seviyesi olan 1032 ve ardından 980 seviyesi olacaktır.

BIMAS, ISMEN, SASA,  TAVHL, TTKOM, ULKER

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.