BIMAS, ISMEN, KCHOL, NETAS, OZBAL, VERTU AL Önerileri ve Hisse Yorumları | Tacirler Yatırım – (14.08.2020)

hisse önerileri

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır. 

BIST 100 Teknik Analiz

Piyasanın önemli direnci olan 1120’de zayıfladığını bu direncimizi geçemezsek, 1095’de bulunan desteğe geri çekilme ve yatay hisse bazlı hareketler etkili olabilir demiştik. Tepki bitmedi, ara verdi. Tepkinin devamını bugün 1095-1120 arasında devam etmesini bekleyebiliriz. 1095 ana desteği kırılırsa o zaman tepkinin bittiğini söyleyebiliriz. 1095 desteğinden dün tepki geldiğini gördük ama tepki sınırlı kaldı. Bugün yine 1095 desteğinden güç almasını dünkü düşüşe tepki geliştirmesini bekliyoruz.

BIMAS, ISMEN, KCHOL, NETAS, OZBAL, VERTU

Kaynak: Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bülteni

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.