Son Gelişmeler

BAT, STEEM, Litecoin Fiyat Analizi: 21Eylül

coin yorum
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin kısa bir süre için grafiklerde 11.179 dolara tırmanırken, yazım zamanında 10.944 dolardan işlem görüyordu. Yükselen Bitcoin hakimiyetinin eşlik ettiği boğadaki bir Bitcoin, altcoinlerin Ağustos ayında aşırı genişlediğini ve şu anda ya elde edilen kazanımları yeniden izlediğini ya da bir sonraki hareket için konsolide ettiğini gösterdi.

Litecoin bir konsolidasyon aşamasındayken BAT aşağı doğru kayacak gibi görünüyordu. Dahası, STEEM bir yükseliş paterni oluşturmuştu ancak kripto para birimi gösterdiği ani düşüşle birlikte bu kazanım paternini geçersiz kılmıştı. Peki önümüzdeki günlerde bizleri neler bekliyor?

Litecoin [LTC]

Litecoin, BAT, Steem Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de LTC / USD

Litecoin, 4 saatlik grafikte önemli bir hareket eksikliği gösterdi. Kripto para biriminde önemli bir hacim yoktu ve bu, kripto para biriminin bir konsolidasyon döneminde olduğunun işareti olabilir. Aynı şey, Bollinger Bantlarının LTC’nin fiyatı etrafında birleştiği gerçeğiyle de vurgulandı.

Aslında LTC, Eylül başındaki kısa piyasa çöküşünden bu yana; yatay hareketini takiben bir dizi daha yüksek grafikler çizerek yukarı doğru ilerliyor gibi görünüyordu.

Yine de, daha uzun bir zaman diliminin analizinde, Litecoin’in düşüş eğilimi gösterdiği ve daha aşağıya gidebileceği ön görülüyor. 47 doların altındaki bir test, önemli bir düşüşü tetikleyebilir.

Basic Attention Token [BAT]

Litecoin, BAT, Steem Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de BAT / USD

Basic Attention Token 0,24 dolarlık destek seviyesinin altına düştü. Trade seansı, yazının hazırlandığı sırada kapanmamış olsa da, BAT’ın grafiklerde düşüş sinyali verdiği ve bu şekilde bir harekette bulunacağı muhtemeldir.

Ayrıca, OBV bir dizi düşüş zirveleri oluşturdu ve kripto para birimi  üzerinde çok fazla satış baskısı olduğunu belirtti. Genel olarak bir destek seviyesindeki satış baskısı, genellikle bir kripto paranın fiyatı için oldukça kötü bir işarettir.

BAT için bir sonraki destek seviyesi 0,2 $ ‘da bulunabilir.

Steem [STEEM]

Litecoin, BAT, Steem Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de STEEM / USD

STEEM, yükselen bir üçgen model oluşturmuştu, ancak model kısa sürede ani düşüşle birlikte geçersiz hale geldi. Aşağı doğru olan hareket, fiyat üst trend çizgisinin altında % 10’dan fazla olduğu için bozuk bir modeli temsil ediyordu.

RSI bir hafta içinde 50 sınırını aşamamış olan 41 değerini gösterdi. Bu, STEEM piyasasındaki düşüş ivmesini vurguladı ve aynı şekilde düşüş trendinin devam edeceğini gösteriyor.

STEEM, CoinMarketCap’te 65,7 milyon dolarlık piyasa değeri ile 129. sırada yer aldı.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!