Salı, Ocak 26, 2021

Basic Attention Token, Tezos, EOS Fiyat Analizi

BAT, XTZ ve EOS, Aralık ayı boyunca baskı altında olmasına rağmen, fiyatlar, Altcoin’ler için iyimser bir tablo çizen son birkaç işlem seansında hız kazandı.

Basic Attention Token [BAT]

Kaynak: BAT / USD, TradingView

BAT’ın fiyatı, Aya zor bir başlangıç ​​yaptıktan sonra Aralık ortasından bu yana ivme kazanmaya çalışırken, 0,265 $ ‘lık direnç, yukarı hareketi engellemiş ve fiyatlar geçen hafta büyük ölçüde düşmüştür. Yazım sırasında, 0,208 $ ‘dan destekten geri döndükten sonra fiyatlar bir kez daha toparlanıyordu. Kısa vadede fiyatlar yükselmeye devam edebilir ve 0,222 $ ‘lık direnci test edebilir. Daha yüksek bir hareket, BAT mücadelesinin bir sonraki direnci 0.239 $ olarak görebilir.

MACD yükselişteydi ve yükseliş ivmesinin fiyatları yükseltmeye devam edebileceğini ima etti. Parabolik SAR, BAT’ın yukarı doğru hareket ettiğini de vurguladı.

TEZOS

Kaynak: XTZ / USD, TradingView

XTZ’nin çizelgelerdeki fiyatına bakıldığında, Aralık ayının kripto varlığı için çoğunlukla olaysız geçtiği ortaya çıktı. Çoğunlukla, sıkı bir kanalın sınırları içinde işlem gören fiyatlar, 0,203 ila 2,43 dolar arasında. Fiyatlar son birkaç gün içinde 2.03 $ ile mevcut desteğin altına düşse de, kısa süre sonra yukarı doğru bir hareket izledi. Yakın gelecekte, fiyatlar mevcut direncin biraz üzerinde yükselebilir ve kanal arasında 2.03 $ ile 2.26 $ arasında ticaret yapabilir.

Dengede Satış Hacmi, Piyasada alım ilgisinin azaldığını göstererek daha düşük bir aralıkta kalmaya devam etti.

Bollinger Bantları, son birkaç seansta alt bantta işlem gördükten sonra fiyatlar sinyal çizgisinin üzerinde yükselirken, XTZ için artan volatilite ve yükseliş hareketi kaydetti.

EOS

Kaynak: EOS / USD, TradingView

Geçtiğimiz yedi gün içinde, EOS’un fiyatı grafiklerde büyük ölçüde düştü. %14’ün üzerindeki kayıplar, EOS’u haftanın en çok kaybedenleri arasında, ilk 20’ye yerleştiriyor. coinleri pazara göre. Bir noktada fiyatlar, son 9 ayın en düşük seviyesi olan 1.93 $ ‘a kadar düştü. Ancak, fiyatlar hız kazandıkça son birkaç işlem seansında bir miktar iyimserlik vardı. Kısa vadede fiyatlar 2.67 $ ‘da mevcut direncin ötesine yükselebilir ve bir sonraki tavanı 2.89 $’ da test edebilir.

Müthiş Osilatör, çubuklar Sıfır çizgisine doğru ilerledikçe düşüş momentumunun düştüğünü gösterdi. Bununla birlikte, Sıfır çizgisinin üzerindeki hareket fiyatlarda artışa neden olabileceğinden, momentum yükselişe geçti.

Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgedeydi, hafif bir artış daha yüksek bölgelere geçebileceğini gösterdi – fiyatlar için bir yükseliş işareti.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 32,223.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.18
  THYAO.IS₺12.70
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.64
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18