BambooDeFi ilk IEO (Initial Exchange Offering) Satışlarını Başlatıyor!

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto meraklıları için harika bir haberimiz var! 25 Aralık’tan itibaren BambooDeFi ekibi, CHAINNX‘te listelenecek olan bir Bamboo Token’ı IEO’ya çıkarıyor.
Bu, tüm dünyadan insanların bankalardan ve diğer merkezi kuruluşlardan bağımsızlıklarını elde etmeleri için yeni bir şans anlamına geliyor. Sadece bir hesap açmak için herhangi birine tüm yaşam geçmişinizi anlatmak zorunda kalmamak, kesinlikle muhteşem bir his, özellikle bazı borsaların kullanıcılardan bazıları için gereksiz adlandırılacak bilgileri toplama isteğinden sonra.

BambooDeFi, kripto dünyasına daha fazla insanın katılabilmesi için DeFi teknolojisini olması gerektiği gibi tanıtmayı hedefliyor.
Bununla birlikte, bizler için ne hazırladıklarını gelin hep birlikte öğrenelim!

Bamboo IEO’su hakkında ne bilmelisiniz?

Her şeyden önce, IEO’nun üç aşamada gerçekleşeceğini bilmelisiniz, böylece daha fazla insan katılabilir ve yeni yıla, kullanıma hazır yeni bir token setiyle başlayabilir. Her şey Noel’in ilk gününde başlıyor:

 • 25 Aralık – 5 Ocak arası Bamboo tokenlerinin her biri 0,30€ ‘dan satın alınabilir;
 • 6-16 Ocak arası Bamboo tokenlerinin her biri 0,40€ ‘dan satın alınabilir
 • 17-30 Ocak arası Bamboo jetonlarının her biri 0,50€ ‘dan satın alınabilir.

BambooDeFi, ERC-20 platformunda geliştirildiğinden, kendi Bambu’larınızı almak için bir Metamask, Trust Wallet veya Walletconnect kullanmanız yeterlidir.

IEO’dan sonra, platformda trade veya alım-satım için dokuz başlangıç parite çifti olacak:

 • USDT – ETH;
 • USDC – ETH;
 • DAI – ETH;
 • WBTC – ETH;
 • BAMBOO – USDT;
 • BAMBOO – USDC;
 • BAMBOO – DAI;
 • BAMBOO – WBTC;
 • WBTC – ETH.

BambooDeFi’nin arkasında kimler var?

Bu platformun perde arkasındaki ekip, en son finansal uygulamaları geliştiren ve kripto para birimlerinin gelişmesine ve popülerliğine katkıda bulunmayı amaçlayan bir İspanyol şirketi olan Nexxyo Labs olarak karşımıza çıkıyor.

Sadece bu da değil, aynı zamanda video oyunu geliştirme, iş uygulamaları, web tasarımı ve daha pek çok konuda da uzmanlar. BT bilgisi ve yaratıcılıklarının güçlü birleşimiyle dünyayı fethettiler. Çok fazla potansiyele sahip her şey değerlendirilebilir ve kripto endüstrisi bir istisna değildir.

Bambu Ekosistemiyle ilgili olarak, kriptoyu başka bir seviyeye getiren büyük planları var. Bunun için özel bir kart oluşturmak istiyorlar, böylece Bambular’ı başka herhangi bir fiat (Türk Lirası, Dolar vb.) gibi kullanabiliyorsunuz. Dahası, AuroraCryptoMachines ile işbirliği yaparlar, böylece yakında Bamboo tokenlerinize destekelyen ATM’lerden de erişebilir olacaksınız.

Dikkatinizi çektilerse, yeni özellikleri ve projeleri ile güncel olmak için web sitelerinde ve sosyal medya kanallarında takip ettiğinizden emin olun. Elbette IEO’daki ön girişleri sağlamak isteyebilirsiniz.

Stay Panda!

Website: https://t.co/0zjYPlYLj2?amp=1

Blog: https://bamboodefi.medium.com/

Twitter: https://twitter.com/FiBamboo

Bu bir basın bultenidir, Coin Otağ herhangi bir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı araştırmasını genişletmeli ve projeye öyle girmeli, yatırım yapmalı veya üye olmalıdır.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!