Salı, Ocak 19, 2021

AYGAZ, KORDS, TRGYO Hisse Önerileri ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün %0,21 oranında değer kaybeden endeks günü 1.392 seviyesinden kapattı. Kanal üst bantlarından gelen satışlar sonrasında kısa vadeli göstergelerin bozulduğunu izliyoruz. Bu kapsamda, endeksin satış baskısı altında kalmaya devam edebileceğini ve 1.384 yakın desteğini kırmayı deneyebileceğini düşünüyoruz. Bu seviyenin kırılması durumunda da 1.372 tepki gelebilecek destek olarak izlenebilir.

BIST-30 Kontratı

Kanal üst bandından gelen satış sonrasında günlük grafikte osilatörler de aşırı alım bölgesinde dönüş için sinyal verdiler. Bu kapsamda, kontratın 1.564 yakın direncinin altında kalarak 1.542 desteğini kırabileceğini ve 1.520 seviyesine kadar gerileyebileceğini düşünüyoruz.

AYGAZ, KORDS, TRGYO

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (17.12.2020)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.76
THYAO.IS₺13.54
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.22
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.44