Axie Infinity (AXS) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

axie-infinity-axs-coin-nedir-axs-token-aciklamasi-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Axie Infinity (AXS) yorum analizimizle birlikte, Axie Infinity Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, AXS için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Axie Infinity yorum analizimizin detayları…

Axie Infinity Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Axs

Axie Infinity (AXS) teknik analizimizle birlikte, Axie Infinity’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Axie Infinity fiyatının kripto para piyasasındaki ‘oyun’ coinleri furyasından sonra müthiş bir artış sergilediğini gözlemliyoruz. Bu artış hareketi kademeli şekilde fakat gayet sağlıklı gerçekleşmiş. Yükseliş trendi süresince piyasanın yatay bandda olması da paranın kartopu etkisiyle AXS coine geçmesini sağlamış.

Oyun coinleri furyasının ateşini yakan AXS’nin son fiyat hareketlerinde durgunluk görüyoruz. Bu durgunluğun birkaç sebebi olabilir; örnek olarak piyasadaki dikkatin Bitcoin ve Ethereum’a kaymasını verebiliriz. Ayrıyetten bu kadar soluksuz şekilde ralli yapan bir altcoin için dinlenme veya ufak bir düzeltme hareketi normal karşılanabilir. Hangi seviyeler AXS coinin destek seviyeleri? Kritik bölgeleri beraber inceleyelim.

Axie Infinity Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Axs

AXS yorum analizi ile birlikte Axie Infinity coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, AXS fiyatının akümüle oluşunu izliyoruz. Yukarıda bahsettiğimiz üzere bu kadar sert yükseliş yaşayan herhangi bir ensturmanın dinlenmek istemesi gayet doğal karşılanabilir.

Akümüle sürecini yaşayan altcoinler, destek veya direnç bölgesi arasında bir süre zigzag hareketleri çizerler. Bunun sebebi erken yatırımcıların kar alıp yatırımlarını biçimlendirmesi diyebiliriz. Düzeltme hareketi de bu yüzden yaşanır. Fakat tepe seviyelerde fiyatın düzeltme değilde akümüle olması, yükselişin devam edeceğine dair bir düşünceye itebilir bizi. Analizimizdeki destek seviyemiz $120 – $112 seviyeleridir. Aynı şekilde direnç seviyemizi ise $165 – $158 seviyeleri oluşturmaktadır. Bu seviyeler arası zigzag hareketini normal karşılayabiliriz.

AXS coinde düzeltme veya yükseliş hareketini bu iki bölgeden birinin kırılımı söyleyecektir. Anlık olarak orta bandda bulunan fiyatı biraz da farklı açıdan inceleyelim.

Axs

AXS teknik analizimize eklemelerde bulunduk. Ekleme yaptığımız şeyler alım baskısını temsil eden yükselen trend (kırmızı çizgi). Bu trendin aşağıya kırıldığını görüyoruz. Sarı çemberde belirttiğimiz kırılım sonrası fiyatın düşüş ihtimali güçlenmiş. Fakat yatay band hareketlerinde daima yükselen ve alçalan trendlerin kırıldığını unutmayalım. Daha önce de belirttiğimiz üzere ana kritik seviyeler majör bölgelerdir.

AXS coinde olası destek kırılımında alt seviyeler fiyatı tutabilir. Piyasa dinamiği analizde oldukça önemli yere sahiptir.

Axie Infinity (AXS) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $165 – $158
Güçlü Destek $120 – $112
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster