Diğer
  Ana SayfaHaberAVAX Düşüş Hareketini Sürdürecek Mi? Güncel AVAX Analizi!

  AVAX Düşüş Hareketini Sürdürecek Mi? Güncel AVAX Analizi!

  -

  • AVAX’in saatlik fiyat grafiğinde RSI indikatörü 24 seviyelerinde hareket etmekte, bu da fiyatın dinlenme ihtiyacı olduğunu göstermektedir.
  • AVAX fiyatı, 13.98$ seviyesinin altında saatlik mum kapanışları yapmadığı sürece yükseliş eğilimini sürdürebilir ve hedef olarak belirtilen 14.30$ seviyelerine yönelebilir.
  • AVAX, 14.44$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştiremezse, düşüş hareketini 13.72$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  AVAX’in saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, RSI indikatörü dinlenme ihtiyacını göstermektedir. 13.98$ seviyesinin altındaki kapanışlarda düşüş eğilimi artabilir, ancak 14.30$ seviyeleri hedef olarak belirlenebilir.

  Orta Vadeli AVAX Fiyat Analizi!

  2 Günlük AVAX/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Günlük AVAX/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Avax’in orta vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, 13.87$ seviyesine yakın önemli bir destek bölgesinde hareket ettiği görülmektedir.

  Avax, 13.87$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş eğilimini sürdürme potansiyeline sahiptir. Ancak 4 saatlik mum kapanışlarıyla 13.87$ seviyesinin altına inerse, düşüş hareketini 13.11$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  13.11$ seviyesi, Avax için en önemli desteklerden biridir. Eğer Avax bu seviyenin üzerinde kalmayı başarır ve günlük mum kapanışlarıyla desteklenirse, ilk hedef olarak 15.28$ seviyesi düşünülebilir.

  Avax fiyatı, 13.11$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları gerçekleştirirken yükselişini 16.49$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  Ancak Avax, 13.11$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa, düşüş hareketini 11.45$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  Kısa Vadeli AVAX Fiyat Analizi!

  1 Saatlik AVAX/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  1 Saatlik AVAX/USD Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  AVAX’in saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, RSI indikatörünün 24 seviyelerinde hareket ettiği görülmektedir. Bu durum, fiyatın dinlenme ihtiyacı hissettiğini göstermektedir.

  AVAX fiyatı, 13.98$ seviyesinin altında saatlik mum kapanışları gerçekleştirmediği sürece yükseliş hareketini devam ettirme eğilimindedir. Hedef olarak belirtilen 14.30$ seviyelerine yönelebilir.

  Ancak AVAX, 14.44$ seviyesinin üzerinde 4 saatlik mum kapanışları yapamazsa, düşüş hareketini 13.72$ seviyelerine kadar genişletebilir.

  Analizde belirtilen bölgeye AVAX’ın gelmesi durumunda, short konfirmasyonlarının aranması ve işlemlerin buna göre takip edilmesi uygun olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Kritik Direncini Kıramaz ise 1700 Dolara Düşebilir

  Ethereum'un kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 1860 dolar direnç seviyesinin etkili olduğu ve fiyatın 1825 dolara kadar gerilediği görülüyor. Ancak, Ethereum'un 1860 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte 1880 dolara doğru bir yükseliş hareketi bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Tahmini: Kritik Direnç Bölgesinde!

  Bitcoin'in fiyat analizi incelendiğinde, yakın direnç seviyeleri ve olası hareketler göz önünde bulundurulduğunda, kritik seviyelerin belirlendiği görülmektedir.

  Bitcoin (BTC) Arzı Hızla Batı’dan Doğu’ya İlerliyor

  ABD ve Batı'da sıkı düzenleyici önlemler devam ederken, Bitcoin'lerin büyük bir kısmı Doğu'ya doğru hareket etti.

  TCMB’nin Yeni Başkanı Hafize Gaye Erkan Oldu! Hafize Gaye Erkan Kimdir?

  Bugün yayınlanan resmi gazetede yer alan karara göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığı'na Hafize Gaye Erkan atandı.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler