ARPA Chain (ARPA) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-7

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ARPA Chain (ARPA) yorum analizimizle birlikte, ARPA Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ARPA için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte ARPA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde düşüş yaşamaya devam ediyor. Çoğu altcoin için aşağı yönlü fiyat eylemi devam ederken ARPA için de düşüşler sürüyor. Altcoin yaklaşık son 1 ay içerisinde %70’e yakın bir düşüş yaşadı. Altcoin için yükselişlerin yeniden başlayabilmesi için aşılması gereken önemli seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

ARPA Chain Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

ARPA-12.11-01

ARPA Chain yorum analizi ile birlikte ARPA coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, ARPA fiyatının önemli bir düşen trend çizgisi altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoinin bu düşen trend çizgisi üzerinde istikrarlı fiyat hareketleri sağlaması ile yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır.

ARPA için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.115 dolar seviyeleri olacaktır. Ancak bu direnç seviyesi altcoin için kritik bir öneme sahiptir. Öyle ki altcoin ekim ayının başından beridir bu direnç seviyesinin destek olarak koruyordu. Bu yüzden bu direnç seviyesinin aşılması ve üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması yeni bir yükseliş trendinin aktif olması için önemli olacaktır.

Altcoinin kritik 0.115 dolar direnç seviyesini aşması halinde hedef, düşen trend çizgisi olacaktır. Bu trend çizgisinin aşılması ile altcoinin 0.135 dolar direnç seviyesine kadar bir yükseliş yaşaması muhtemel olacaktır. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması halinde yukarı yönlü sert fiyat hareketleri aktif olabilir.

ARPA için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.095 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 0.075 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu destek seviyesi altcoin için düşüşlerin sınırlı kalmasını sağlayabilir. Aksi bir durumda ise ARPA için derin bir düşüş trendi aktif olabilir.

ARPA Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

ARPA-12.11-02

ARPA Chain (ARPA) teknik analizimizle birlikte, ARPA’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, ARPA fiyatının 20 MA hareketli ortalamasının altında işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için bu hareketli ortalama üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması ile kısa vadeli yeni bir yükseliş trendinin aktif olması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında yukarı yönlü seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrine devam ederek yarı çizgi üzerine çıkması halinde altcoin için fiyat iyileşmelerini sağlayabilir. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentum eksikliğini göstermektedir.

ARPA Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.095

0.115

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook