Salı, Nisan 20, 2021

ARCLK, SAHOL Hisse Önerileri Ve Yorumları

Uzman yatırım şirketinden önemli hisse senedi önerileri ve hisse yorumlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Borsa değerlendirmesi, hedef fiyatlar ve potansiyel getiriler uzman yatırım şirketi tarafından iletilen verileri kapsamaktadır.

BIST-100

Dün öğleden sonra gelen alımların bu sabah da devam edebileceğini ve endeksin güne alıcılı bir görüntü ile başlayabileceğini tahmin ediyoruz. Dünkü kapanış (1.418) seviyesinin altına kalıcı bir sarkma yaşanmadıkça da endekste 1.438 seviyesine kadar yükseliş görülebilir.

BIST-30 Kontratı

Dün 200 günlük ortalamasına gelmeden tepki ile karşılaşan kontrat kısa vadeli ortalamalarını zorlarken, bugün 1.456 desteğinin altına sarkma yaşanmadıkça tepki hareketi yakın zirvesine kadar devam edebilir ki 1.485 civarı hedef olarak izlenebilir.

ARCLK, SAHOL

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten – (8.04.2021)

100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.
USD
TRY
EUR

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺25.10
THYAO.IS₺11.60
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.02
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺14.96