Çarşamba, Kasım 25, 2020

ARCLK, ALKIM, TKFEN, TCELL, MGROS Hisse Önerileri

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden ARCLK, EKGYO ve HEKTS hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatırken VAKBN ise zarar durdur seviyesini gördükten sonra hedef fiyat seviyesine ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye görebir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %7 yükseliş yapan ARCLK ile %6,5 yükselen HEKTS olmuştur. 13 Kasım -20 Kasım kapanış fiyatlarına göre ise ARCLK %5,75 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçen hafta XU100’de %2,53 yükseliş olurken, model portföyün ortalama getirisi %2,57 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ECILC, EKGYO, HEKTS ve VAKBN hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ALKIM, TKFEN, TCELL ve MGROS hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

ARCLK, ALKIM, TKFEN, TCELL, MGROS

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy – (23-27 Kasım 2020)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Görkem Ilık
Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺46.10
THYAO.IS₺11.95
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.98
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.33