Ana SayfaKripto Para AnalizleriAPT Coin Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

APT Coin Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam ederken, son dönemde yükseliş hareketleri ile adından söz ettiren APT coinin önemli destek ve direnç seviyelerini sizlere aktaracağız.

APT Coin Yorum Analizi!

APTUSDTPERP_2023-01-21_22-09-40
APTUSDTPERP_2023-01-21_22-09-40

APT coin grafiğini incelediğimizde, direnç bölgesi olan 9.27 seviyesini sert bir yükseliş hareketi ile kırarak 13.47$ seviyelerine kadar yükseliş yaşadığını görüyoruz. APT coin yazı sırasında 12.73$ seviyelerinde hareket ediyordu. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

APT coinin en yakın destek bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgesi olan 11.52$ bölgesinde önemli destek alanı bulunuyor. APT coin bu bölgeye düşüş gerçekleştirmesi halinde boğa alıcıları yükseliş bu seviyeden tekrar başlatabilir.

APT coin yükselişe devam etmesi için 11.16$ seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor. APT coin 11.16$ seviyesinin üzerinde kaldığı sürece, 14$ seviyelerine kadar yükselişini devam ettirebilir.

APT Coin Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri!

Önemli Direnç Bölgeleri! 13.55$ -.14.58$ 
Önemli Destek Bölgeleri! 11.52$ – 10.26$ – 9.27$ 
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler