Ana SayfaKripto Para AnalizleriAPT Bu Fiyat Seviyesinin Altına Düşerse 9 Dolara Düşebilir!

APT Bu Fiyat Seviyesinin Altına Düşerse 9 Dolara Düşebilir!

-

Bitcoin ve kripto paralar bugün düşüş yaşadı. Çok konuşulan coinler arasında ismini sık sık duyduğumuz Aptos coin bugün %3’den fazla düşüş yaşadı. Aptos coin düşüşe devam edecek mi? APT coinin önemli destek ve direnç seviyeleri nereler? Güncel APT coin yorum analizi yayında!

APT Coin Yatırımcılarının Bilmesi Gereken Seviyeler!

APT/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
APT/USD Günlük Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

Aptos coin yorum analizini incelediğimizde, günlük destek bölgesine yakın hareket ettiğini ve dün yaşanan düşüşte destek bölgesinden alımlar ile karşılaşarak 14.15$ fiyat seviyesine yükseliş yaşadığı görülüyor.

İlginizi Çekebilir: Kripto Paralarda En İyi 8 Pasif Gelir Yöntemi

Aptos coin bugün 14.15$ fiyat seviyesine kadar yükseliş yaşadı fakat o bölgeden satış ile kısa vadede düşüş yaşadı. Aptos coin yazı sırasında 13.45$ seviyelerinden işlem görüyor.

Aptos coinin güncel fiyat grafiğini incelediğimizde en yakın destek alanı 12.71$ ile 11.75$ fiyat seviyesi arasında önemli günlük desteği bulunuyor. Aptos coin 11.75$ fiyat seviyesinin üzerinde kaldığı sürece tekrardan yükseliş trendini başlatabilir ve 15.65$ fiyat seviyelerine yükselebilir.

Aptos Coinin Son 24 Saatlik Hacmi %8 Arttı!

Aptos (APT) için hacim değerlerini incelediğimizde, APT coin hacmi son 24 saat içerisinde %8 yükseliş gerçekleştirdi ve $464,541,939 fiyat seviyesinde yükseliş yaşadı.

Aptos coin kripto para piyasası sıralamasında 31’nci sırada yer alırken, market cap değeri 2,193,623,262$ seviyesinde bulunuyor.

Aptos Coin Tekrar 9$’a Düşebilir Mi?

APT/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
APT/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

Apt coinin kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde en yakın destek bölgesi 12.80$ seviyesinde bulunuyor.

Aptos coin 12.80$ desteğine tutunamaz ve altında 4 saatlik mum kapanışı yaparsa düşüş hareketini bir sonraki destek bölgesi olan 11.80$ fiyat seviyesine kadar gerçekleştirebilir.

APT coin 11.80$ fiyat seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa makro trend ayı dönemine girer ve APT coin 11.80$ seviyesinin altında günlük mum kapattığı sürece düşüş hedefi 9.27$ fiyat seviyesi olabilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler