Cuma, Şubat 26, 2021

Apple Pay kullanıcılarının kripto ile ödeme yapmaları için müjde!

Kripto özellikleri ekleyeceklerini açıklayan büyük ödeme şirketlerinin sayısı giderek artıyor. Son olarak BitPay, geçtiğimiz günlerde BitPay kart kullanıcılarının Apple Wallet’a bağlanabileceğini ve Apple Pay kullanarak ürün ve hizmetler için ödeme yapabileceğini duyurdu.

BitPay CEO’su Stephen Pair bir basın açıklamasında, “BitPay Kartlarını kullanan ve kriptolarını harcamak için yeni yerler ve yollar arayan binlerce BitPay Cüzdan müşterimiz var. Apple Pay ve yakında eklenecek olan Google ve Samsung Pay entegrasyonu yapacak BitPay Card, lüks alışverişlere kadar pek çok günlük şey. Yerde kullanımı kolay ve rahat hale getiriyor “dedi.

Bitpay şu anda BTC, ETH, Bitcoin Cash ve bazı stabilcoinler ile ödemeyi desteklemektedir.

Apple Pay entegrasyonu, BitPay’in devam eden kripto boğa piyasasından kar elde etme stratejisinin bir parçası gibi görünüyor. BitPay ayrıca geçen yılın sonlarında ulusal güven bankası olmak için başvurdu. BitPay ayrıca önümüzdeki aylarda Google Pay ve Samsung Pay’i desteklemeyi planlıyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 49,279.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.08
  THYAO.IS₺13.39
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.60
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.09