Apple Kurucu Ortağı: Bitcoin Altından Daha İyi Gidiyor!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Apple kurucu ortağı olan Steve Wozniak, yıllar önce yaptığı açıklamada da Bitcoin için tek dijital altındır söyleminde bulunmuştu. Ancak yatırım yapmadığını da eklemişti.

Bitcoin Bir Mucize!

Bitcoin Bir Mucize Açıklamaları!
Bitcoin Bir Mucize Açıklamaları!

Steve Wozniak geçmişte yaptığı Bitcoin tek dijital altındır söylemini yineler nitelikte açıklamalarda bulundu. Büyük bir sanal etkinlikte konuşan Apple kurucu ortağı yaptığı açıklamalarda Bitcoin’i “Teknoloji mucizesi” olarak adlandırdı. “Ayrıca Benzersiz bir matematiksel formül” olduğundan bahsetii. Konuşmasında “Altın sınırlıdır ve onu aramanız gerekir. Bitcoin en şaşırtıcı matematiksel mucizedir. Bitcoin’e yatırım yapmıyorum ama burada kalacağına inanıyorum.” sözlerine yer verdi.

Bitcoin Yeni Altın Mı?

Bitcoin Altın'ın Yerine Geçebilir Mi?
Bitcoin Altın’ın Yerine Geçebilir Mi?

Küçük yatırımcıların yanı sıra Bitcoin’i yeni altın olarak gören milyarder iş insanları da mevcut. Meksika’nın en zengin 3. insanı Ricardo Sallinas Pliego’nun Bitcoin yorumu da Apple kurucu Ortağı Steve Wozniak ile benzer şekildeydi. İkisi de Bitcoin için yeni altın olabileceği yönünde söylemlerde bulunmuştu. Buna sebep olarak Pliego “Bitcoin yeni altın ve daha taşınılabilir bir halde. Çünkü Bitcoin’i taşımak cebinizde altın külçeleri taşımaktan çok daha kolay.” söylemlerinde bulunmuştu. Kısacası yalnız Steve Wozniak değil bir çok yatırımcı Bitcoin’in gelecekte Altının yerine geçebilecek bir varlık olarak görüyor.

Bitcoin Çıkarmak Daha Mı Kolay?

Bitcoin Madenciliği Altın Madenciliğinden Daha Mı Kolay?
Bitcoin Madenciliği Altın Madenciliğinden Daha Mı Kolay?

Bitcoin’in çıkarılmasının zor olduğunu ve çevreye ciddi zararlar verdiğini iddia eden insanlara rağmen altın çıkarmanın çok daha zor olduğunu düşünen insanlar da var. Altın’ın sınırlı olduğunu söyleyen Apple kurucu ortağı Bitcoin’in 2140 yılında son üretiminin gerçekleşeceğini söyleyerek çok daha yeni bir değer deposu olduğunu iddia etti. Bu sebeple bu açıklamalardan yola çıkarak Bitcoin’in önünde daha çok uzun bir yol olduğunu ve gelişmekte olan bir para birimi olduğunu söyleyebilmek mümkün. Bu sebeple altının modasının geçmek üzere olduğunu ve yeni altının Bitcoin olduğunu düşünen yalnızca Pliego ve Wozniak değil. Gelişimin ve değişimin kaçınılmaz olduğunu düşünen insanlar Bitcoin’i zaman içerisinde kabul etmeye devam edecek gibi gözüküyor.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook