Ana SayfaKripto Para AnalizleriAPECoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi?

APECoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi?

-

ApeCoin fiyatı 18 Kasım’dan bu yana %40’ın üzerinde değer kazandı ve bu durum trader ve yatırımcıları yükseliş hareketine devam edeceğini düşünündürüyor. Bununla birlikte, son zincir üstü veriler, APE fiyatının farklı bir resmini çizdiğine işaret etti.

ApeCoin son birkaç hafta içinde etkileyici bir yükseliş yaşarken, USD karşısında haftalık +%17,48 yatırım getirisi birçok yatırımcıya kar almayı teşvik ettirdi. Yakın tarihli bir analiz, ApeCoin hazinesi hakkında token fiyatı için sorun yaratabilecek bazı şok edici gerçekleri ortaya çıkardı.

Olağandışı ApeCoin Transferleri Gerçekleşti!

Zincir üstü araştırmacılar ApeCoin Hazinesi tarafından bazı olağandışı işlemler bulduktan sonra ApeCoin’in başı belada gibi göründü. Akıllı bir para izleme ve zincir üstü analiz hesabı olan Lookonchain, yakın zamanda ApeCoin hazinesinin küçük miktarlarda APE tokenleri sattığını keşfetti.

Bir dizi tweet’te, ApeCoin hazinesinin bir cüzdanının 30 Kasım’ın erken saatlerinde 19,7 milyon dolar değerinde 4,6 milyon APE aktardığını ortaya çıkardılar. Görünüşe göre, çeşitli adresler arasında önemli miktarda APE tokenı dağıtılmış. .

Beş ApeCoin Hazine cüzdanı APE’yi satış için “0xa29d” adresi aracılığıyla Coinbase, Binance, FTX ve KuCoin’e aktardı.

Ek olarak, Çarşamba günü aşağı yukarı aynı şekilde, diğer dört ApeCoin hazine cüzdanı da APE’yi satmak için aynı yöntemi kullandı. Bu cüzdanlar, 85.399$ değerinde yaklaşık 20.000 APE sattı. APE’nin %99,8’ini her seferinde yeni bir adrese aktardılar ve ardından APE’nin %0,2’sini satış için borsalara taşıdılar. Bunun yanı sıra, Machi Big Brother olarak da bilinen Jeffrey Huang, ortalama 4.21 $ satış fiyatıyla 631.295 $ değerinde 150.000 APE sattı. NFT balinasının APE’yi daha düşük fiyata aldığı ve yükselttiği ve sattığı gözlemlendi.

Son zamanlarda gerçekleşen büyük APE satışı, APE fiyat hareketini önemli ölçüde etkileyebilir.

APE Fiyatı Nasıl Tepki Veriyor?

APE fiyatı haftalık göstergede %23,80 arttı, ancak son satışlar APE fiyat hareketi için sorun yaratabilir. Tokenın zincir üstü metriklerine göz attığımızda, fiyatın kısa vadede nereye gittiğini değerlendirmeye yardımcı olacaktır.

Borsa akış verileri

Ape coinler satış için borsalara gönderiliyor. Geçen hafta APE fiyatı, son staking ayrıntılarının ve resmi ApeCoin NFT pazaryeri lansmanının ardından %40’ın üzerinde bir artışa tanık oldu. Fiyatın ivme kazanmasıyla, birçok kısa vadeli yatırımcı ciddi kazançlar elde etti.

APE için Fiyat Göstergesinde Para Girişi/Çıkışına bakıldığında, ayılar fiyat baskısı üzerinde üstün olduğu görünürken, 4,00 $ bölgesinin yatırımcılar için dikkatle takip edilmesi gereken bölge olarak hesaplandı. 1.080 adresin 15.59 milyon APE tokenına sahip olduğu 4.07 $ işareti iyi bir destek seviyesi olabilir.

Fiyat Çevresindeki Giriş/Çıkış Göstergesi | Kaynak: IntoTheBlock

Ape Coin, 4$ seviyesinde bulunan destek bölgesinin altına sarkar ise ve o bölgenin günlük mum kapanışı gerçekleştirir ise düşüş hareketine devam edebileceği gözlemlendi. Yatırımcılar 4$ bölgesinin üzerinde APECoinin fiyatını tutmayı başarır ise yükseliş devam edebilir. (Bknz: Destek Nedir?)

Fakat borsalara olan APE coin transferlerini incelediğimizde, yükseliş hareketi hemen başlamayabilir. Yatırımcılar elde ettikleri %40’lık Ape coin karlarını satışa koyabilir. İşlem alacak yatırımcılar 4$ olan destek seviyesini dikkatle takip etmelidirler.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler