Anoncoin Zcash (ZEC) için Güncelleme geliyor!

zcash zec
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anoncoin Zcash (ZEC) – İkinci büyük Anoncoin Zcash (ZEC) arkasındaki firma olan Electric Coin Company (ECC), Forklog’un raporuna girmeyi planlıyor!

Anoncoin Zcash

anoncoin zcash forklog
Anoncoin Zcash

Raporda, ECC’nin baş mühendisi Nathan Wilcox, firmanın “Zcash’ı 2050 yılına kadar 10 milyar insan tarafından kullanılabilir hale getirmesi” gerektiğini söyledi.

Bunu başarmanın anoncoin Zcash (ZEC)’in blok zincirinin saniyede binlerce veya milyonlarca işlemi yönetebilmesini gerektirdiğini belirtti.

Forklog, ECC’nin Ethereum devs’in de yakın zamanda bu ağa entegre etmeyi planladığı bir ölçeklenebilirlik çözümü olarak değerlendirmeyi planladığını belirtti.

Yine de, ECC mühendisi ve ürün tasarımcısı Daira Hopwood, istenen özellikleri elde etmek için Zcash (ZEC)’e tamamen yeni bir blok zinciri gerekeceğini belirtti.

Firma, Kriptolarının yeni zincire aktarılmasını sağlayacak ve böylece kullanıcıların servetlerini koruyacaktı. Yeni zincir, işlemlerin% 2’sinin anonim olduğu mevcut zincirin aksine, tüm işlemleri özel olarak da işleyecekti.

Toplam ağ değeri 744 milyon dolar olan Zcash (ZEC), piyasa değeri üzerinden 24. büyük kriptodur. Coin360 verilerine göre Zcash (ZEC) son 24 saat içinde değerinin% 0.40 oranında azaldığını ve baskı anında Zcash fiyatı 113.09 dolar ‘dan işlem yaptığını gördü.

Zcash Vakfı, Zcash (ZEC) coin için yeni, açık kaynaklı bir yazılım istemcisi açmak için blockchain şirketi Parity Technologies ile ortaklık kurdu.

Haberlerde geçen ay çıkan en büyük mahremiyet madalyonu ve Zcash (ZEC) yarışmacısı Monero (XMR) Ekim ayında yeni bir çalışma (PoW) algoritmasına geçmeyi planlıyor.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!