Perşembe, Ocak 21, 2021

Analistler hemfikir; XRP fiyatı yıllardır en iyi satın alma fırsatını sunuyor

Ripple , Tüm kripto piyasası gibi bir düzeltmeden geçiyor, Ancak 0,55 $ ‘da stabilize edebildi. Analistler, XRP’nin yükseliş eğilimi devam etmeden önce artık uygun bir giriş fırsatı sunduğunda hemfikir.

XRP, Keskin düzeltmenin ardından yazı yazılırken 0,74 dolardan 0,55 dolara %30’dan fazla düştü. Son birkaç saat içinde, Tüm kripto piyasası ve dolayısıyla XRP fiyatı dengelendi. XRP, son 24 saat içinde eksi %1.79 kaydeder. Piyasa değeri 25 milyar dolara düştü.

XRP Salı günü Coinbase’de kısa bir süre 0,90 dolara yükseldi. Ancak kısa bir süre sonra, platform bazı teknik zorluklar yaşadıktan sonra fiyat düştü. Potansiyel göz önüne alındığında, Mevcut durum yatırımcı ve analist Credible için harika bir fırsattır. Kripto XRP’yi düşük bir fiyata girmek için. Ona göre yatırımcılar önümüzdeki yıllarda XRP’yi bir daha asla bu kadar düşük bir fiyata satın alamayacaklar.

Kripto para birimi hala 0,38 ila 0,55 dolar arasında fiyat aralığında olduğu sürece XRP satın alması gerekiyor:

0.38-.55 arasında herhangi bir yerde XRP satın alabilmek bir nimettir. Bu şansı yakalarsan en iyisi onu al. Bu aralığın alt ucunu alacağımızın garantisi yok, Bu nedenle DCA’nın düşmesi en iyi seçeneğiniz.

Güvenilir Kripto iyi bilinen bir XRP boğasıdır ve halihazırda çok sayıda analizde 25 ila 30 dolarlık bir hedef fiyatla %1.000’den fazla bir fiyat artışı öngörmüştür. Ayrıca, Neredeyse %30’luk bir düzeltmeyi doğru bir şekilde tahmin etmesi de dikkate değerdir. Analist, XRP’nin BTC’ye kıyasla %60’tan fazla arttığı ve düzeltmeye devam edebileceği için tüm yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini belirtiyor:

Bir günde $ XRP, $BTC’ye karşı %60+arttı. Temel direnişe karşı ayaktayken ve BTC potansiyel bir yerel zirveye yaklaşırken (ATH’yi çıkardıktan sonra), $ XRP konusunda da biraz temkinli olma ve bir düşüş muhalefeti için gözlerimizi dört açmanın zamanı geldi.

Trader “Smokey”, XRP’nin son yükseliş eğiliminin devam etmesi için XRP’nin haftalık grafikte desteği 0,48 dolarda tutması gerektiğini belirtiyor. XRP’nin bu seviyenin altına düşmesi durumunda, 0,30 $ gibi düşük bir düzeltme yapılabilir. Aşağıdaki çizelge ilgili seviyeleri göstermektedir.

Resim

Kaynak: https://twitter.com/TraderSmokey/status/1332010042892161027/photo/1

XRP meraklısı ve yatırımcısı “Blockchain Backer”, XRP’nin son destek seviyesine düştüğünü ve altını bulmuş olabileceğini açıklıyor. En son video güncellemesinde, Takipçilerini XRP’nin başka bir büyük düzeltmeyle karşılaşabileceği ve tüm yatırımcıların akıllıca yerleştirilmiş stop-loss emirleriyle çalışması gerektiği konusunda uyarıyor.

Önemli göstergeler yükseliş gelecek diyor

Analist firması Santiment’in son verilerine göre, Ripple, Yedi ayda ilk kez sosyal hacimde Ethereum’dan daha iyi performans gösterdi. Bu, Günlük sosyal hacmin XRP’leri ilk kez aşması ve onu Bitcoin’in arkasındaki kripto para birimi hakkında en çok konuşulan hale getiriyor.

Ek olarak, XRPL için geliştirme faaliyeti son 18 ayda 5 kat arttı. Santiment’e göre, geçen haftaki Altcoin rallisi büyük bir sürpriz değildi, Çünkü Altcoins sık sık Bitcoin nefes aldığında bunu takip etti.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$ 0.296392dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19