Bitcoin golden cross Fiyatında Keskin Düşüş

Analist Bitcoin (BTC) için 11 Bin ve 12 Bin Dolar Tarihlerini Açıklarken Yaklaşan Tehdit Hakkında Uyarıyor!

Popüler kripto tüccarı ve Elliott Wave analisti, Bitcoin’in sahneyi kısa sürede güçlü bir hamle için hazırladığını iddia ediyor. Twitter olaylarından Benjamin Blunts, Bitcoin’in (BTC) 12.000 dolara yükselebileceğini söyledi. Blunts tahminini şöyle ifade etti:

Bitcoin (BTC) sonunda bu aralıktan çıkacak ve patlayıcı değer kazanacaktır. Patlamadan sonraki 3 haftada 11.000 dolara ve bir ay sonra muhtemelen 12.000 dolara ulaşacak.

Analist Bitcoin BTC 11 Bin 12 Bin Dolar Aciklarken Yaklasan

Güçlü bir yükselişin eşiğinde olan Bitcoin (BTC)

Kripto analisti Bitcoin’in Elliott Dalga Teorisi’ni kullanarak fiyat hareketini tahmin ediyor. Gelişmiş teknik analiz yaklaşımı, piyasa katılımcılarının tekrarlayan davranışlarını gösteren güvenilir dalga modellerini inceler. Elliott Wave ilkelerine göre, ABCDE üçgeni yükseliş eğilimi piyasasında konsolidasyon gösteriyor. Derleme tamamlandığında, BTC muhtemelen güçlü bir ralli görecektir.

Ancak Benjamin Blunts, takipçilerini Bitcoin’in (BTC) hedefe ulaşmadan önce keskin bir düşüş yaşayabileceği konusunda uyardı ve şunları söyledi:

Evet, böyle bir şeyden korkuyorum. 2019’da söylediğimiz gibi: Bir kopma, sonra bir düşüş, ama sonra yıldırımın aynı yere iki kez düşmeyeceğini düşünüyorum.

1590919760 234 Analist Bitcoin BTC 11 Bin 12 Bin Dolar Aciklarken Yaklasan

Blunts, 2018 Bitcoin ayı pazarının altını tahmin etmek için Elliott Wave analizindeki ustalığını kullandı. Teknik tüccar, Haziran 2018’de takipçilerine Bitcoin’in 3.200 $ seviyesine düşebileceğini söyledi. BTC 15 Aralık’ta hedefi vururken, atış tahmin noktasına ulaştı.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.