Amazon, DeFi Deneyimli Blockchain Çalışanlarını İşe Alıyor

Amazon ve Dogecoin (DOGE)
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amazon, Blockchain Ürün Başkanı için yayınlanan bir iş ilanına göre merkezi olmayan finans (DeFi) konusunda deneyimli personel arıyor.

Amazonun yayınladığı ilanda şöyle yazıyor:

Aday, gelişmekte olan alanlarda uygun ölçekte olağanüstü ürünler sunan bir geçmişe sahip olacak veBlockchain, dağıtılmış sistemler ve bulut ölçekli yazılım konusunda tutkulu olacak. İdeal olarak, Blockchain alanında ve özellikle DeFi veya Geleneksel Finansal Hizmetlerde ürünler veya yenilikler sunma deneyimine sahip olacaksınız.

Amazon, Meksika’da test edilecek bir gelişmekte olan ödeme girişiminin parçası gibi görünen bir dijital ödeme jetonu oluşturmak için personel aradığına dair spekülasyonlara maruz kaldı.

Amazon blok zinciri

Amazon Web Services Lists its First Blockchain Platform with Cross-Chain Capabilities | Hacker Noon

Blok zinciri ürün lideri, yakın zamanda DeFi’nin orijinal evi olan halka açık blok zinciri Ethereum için destek ekleyen Amazon Yönetilen Blok Zincirinin bir parçasıdır. Amazon Yönetilen Blok Zinciri, internet devinin kurumsal blok zinciri bulut teklifinin versiyonu olarak başladı. Microsoft’un Azure blok zinciri gibi, şirketlerin bulutta özel veya izin verilen blok zincirlerini hızla döndürmesinin bir yoludur. Bu duruma göre DeFi’nin Amazon’un dikkatini çektiği açıktır. Şirket, bu zamana kadar DeFi’yi üç kez kontrol etmiştir.

Amazon Tarafından Yönetilen Blok Zinciri (AMB), müşterilerin DeFi, Tedarik Zinciri, Finansal Hizmetler, Kimlik ve daha fazlasında mevcut ve yenilikçi iş kullanım durumları için ölçeklenebilir blok zinciri teknolojisi oluşturma ve bunlardan yararlanma becerilerini hızlandıran, tam olarak yönetilen bir hizmettir.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 35,810.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!