Cuma, Şubat 26, 2021

Altın Yorumları / Ziraat FX – 19.02.2021

XAU/USD: ABD on yıllık tahvil faizindeki yükseliş eğilimi fiyatlamalarda etkisini göstermeye devam ederken, Ons Altın’da baskı sürüyor. Önemli gözüken 1.765 desteğine yakın seyreden değerli maden buralardan anlamlı bir tepkiyle karşılaşamıyor.

Şu aşamada vaka sayılarındaki azalma ve başarılı aşı süreci ile ekonomilerde toparlanma beklentilerinin devam etmesi uzun vadeli tahvil faizindeki mevcut eğilimin korunmasana neden olabilir. Bu kapsamda da, tepki vermekte zorlanan Ons Altın 1.765 seviyesinin altına kayarak 1.750 seviyesine kadar düşüşünü sürdürebilir. Olası tepki alımlarında ise 1.790 direnç olarak izlenebilir.

Kaynak: ZiraatFX Günlük Bülten

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.08
THYAO.IS₺13.39
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.60
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.09