Pazartesi, Ocak 18, 2021

Altın Yorumları / Yapı Kredi – 28.12.2020

Trump’ın teşvik paketini onaylaması risk iştahının yeni haftaya olumlu başlaması sağlıyor. Gündemin diğer maddeleri ise Brexit’te anlaşma sağlanması, aşı çalışmaları(üretim, dağıtım, uygulama) olumlu tarafta yer alırken, virüsün mutasyona uğrayarak bulaşıcılığını artırması negatif tarafta yer alıyor.

Son günlerde yatay-sıkışık seyir izleyen altın sıkışmanın üst bölgesine yakın seyir izliyor. Altınla ilgili genel beklentimiz olumlu olmayı sürdürüyor.

Bu sabah 1.895 Usd seviyelerinde işlem görüyor. 1.880 ve 1.868 Usd destek; 1.909 ve 1.925 Usd direnç seviyeleri olarak öne çıkabilir. Yatay-sınırlı olumlu seyir bekliyoruz.

Kaynak: Yapı Kredi Private Banking Günlük Bülten

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺28.70
THYAO.IS₺13.23
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.42
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.18