Cuma, Şubat 26, 2021

Altın Yorumları / Yapı Kredi – 16.02.2021

Bu hafta Usd zayıflarken, ABD tahvil faizlerini yukarı çıkıyor, global risk iştahı olumlu seyir izliyor. Bu resim ons-altın için lehte aleyhte unsurları içeriyor. Yine de önceki ve geçen haftanın aksine biraz daha baskının azalması mümkün olabilir.

Ağustos ayından gelen düşüş hattının (1.860 Usd) altındaki seyir sürüyor. Bir yandan da son dönemdeki sıkışma aşağı yönde geride bırakıldı. Altın kısa vadede baskı görebilir.

Altınla ilgili genel beklentimizde olumlu olmayı sürdürüyoruz. Bu sabah 1.822 Usd seviyelerinde işlem görüyor. 1.811 ve 1.800 Usd destek; 1.828 ve 1.837 Usd direnç seviyeleri olarak öne çıkabilir. Yatay seyir bekliyoruz.

Kaynak: Yapı Kredi Private Banking Günlük Bülten

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.08
THYAO.IS₺13.39
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺22.60
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.09