Çarşamba, Kasım 25, 2020

Altın Yorumları / Yapı Kredi – 03.11.2020

Global piyasalarda ABD’de bugün gerçekleşecek seçim ön planda takip edilecek. Biden anketlere göre önde giderken seçim sonrası için piyasalar açısından en önemli risk sonucun -oyların yakın olması ihtimalinde- hemen netleşmemesi olasılığı olarak görülüyor.

Geçtiğimiz hafta gelen sert satışlar sonrası global piyasalarda olumlu gelen veriler sonrası dün bir miktar toparlanma görüldü. Haber ve veri akışı ons altın fiyatlaması üzerinde de etkili oluyor. Dolar Endeksi 93,95 seviyelerinde.

Orta-uzun vadede küresel piyasa şartlarının altın lehine olduğu yönündeki görüşümüzü koruyoruz. Ons altın bu sabah 1.890.-USD seviyelerinde işlem görüyor. Ons altında 1.875 ve 1.1860 destek; 1,895 ve 1,900 direnç seviyeleri olarak öne çıkabilir.

Kaynak: Yapı Kredi Private Banking Günlük Bülten

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺47.70
THYAO.IS₺11.83
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.06
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.30