Çarşamba, Kasım 25, 2020

Altın Yorumları / Yapı Kredi – 02.11.2020

Global piyasalarda rekor hızla artan koronavirüs vaka sayıları ve ABD’de yarın gerçekleşecek seçim ve seçim sonrasına ertelenen yeni teşvik paketine ilişkin belirsizlikle risk iştahında düşüş hakim. Geçtiğimiz hafta ABD’de 3.çeyrek büyüme verisinin de beklentilerden güçlü gelmesinden de destek bulan Dolar Endeksi yükselirken, ons altında değer kayıpları görüldü. Haber ve veri akışı ons altın fiyatlaması üzerinde de etkili oluyor. Dolar Endeksi 94,15 seviyelerine yükselmiş durumda.

Orta-uzun vadede küresel piyasa şartlarının altın lehine olduğu yönündeki görüşümüzü koruyoruz.

Ons altın bu sabah 1.883.-USD seviyelerinde işlem görüyor. Ons altında 1.875 ve 1.1860 destek; 1,895 ve 1,900 direnç seviyeleri olarak öne çıkabilir.

Kaynak: Yapı Kredi Private Banking Günlük Bülten

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺47.70
THYAO.IS₺11.83
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.06
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.30