altın yorumları

Altın Yorumları / İntegral Yatırım – 01.07.2020

Güncellenme Tarihi

Reklam
aw

Altın yükselişini sürdürüyor

Ons altın 1785$ direnç seviyesine yakın noktada seyrediyor. Altın için riskler sürdüğünden yükselişini koruyor. Zaman zaman gevşiyor ancak ana resimde yukarı yönde trendini koruduğunu gözlemliyoruz. Bugün özelinde açıklanacak PMI verileri ve Fed’in toplantı tutanakları bulunuyor. Verilerin etkisi altın üzerinde sınırlı olabilir. Altında olası haber akışlarına karşı dikkatli olunmalı.

Reklam

Teknik Analiz: Ons altında en yakın direnç 1787$ olarak izlenebilir. Bu direncin üzerinde ısrarcı seyri 1792$ ve ardından 1795$ seviyesini gündeme getirebilir. Genel resimde düşüşlerde sınırlı kalıyor. Temkinli olunmasında fayda var. Geri çekilmelerde 1782$ ve 1775$ seviyeleri takip edilebilir.

Destekler: 1782 / 1775 / 1765Dirençler: 1787 / 1792 / 1795

Kaynak: İntegral Yatırım Forex ve VİOP Bülteni

Altın yorumu CoinOtag’a ait değildir, Uzman yorumu naklen alınmıştır. CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz. 

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.