Çarşamba, Ocak 27, 2021

Altın Yorumları / İktisatbank – (13.01.2021) – 13.01.2021

ABD’de gerçekleşen ‘mavi dalga’ senaryosunun piyasa yansıması sert oldu. Biden’in altyapı projeleri için gerekli trilyonlarca dolar finansman ihtiyacı (bütçe açıkları), piyasa faizleri üzerinde baskı kurunca, geçen haftanın ikinci yarısından itibaren borsalar hariç, kıymetli madenler, ve kripto paralar sarsıldı.

Altın cephesinde, tahvil faizlerinde yükseliş eğiliminin durması ile kısa vadede yukarıda ilk etapta 1,887 devamında ise 1,922 seviyeleri takip edilebilir. Büyük resimde ise, 1,818 seviyesinin altına doğru bir hareket veya 1,955 üzerine bir yükseliş görmeden, majör bir değişim beklemiyoruz.

Kaynak: İktisatbank Günlük Bülten

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺29.22
THYAO.IS₺11.95
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺20.42
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.61