Salı, Ocak 26, 2021

Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 30.12.2020

Ons altın, Senato’da takılan tasarı nedeniyle yukarı yönde tepki vermiş durumda. Nakit yardımı 600 dolardan 2 bin dolara çıkarma teklifi, Temsilciler Meclisi tarafından onaylanmasına karşın Senato’da takılınca bu durum bir belirsizliğe neden oldu. Cumhuriyetçiler yeni bir tasarı öngöreceklerini ifade ediyorlar. Trump’ta kısa sürede Senato’nun bunu onaylaması gerektiğini belirtiyor.

Bugün ABD’de ikincil düzey veriler açıklanacak. Verilerin etkisi altın için sınırlı kalabilir. Altında teşvik paketine dair gelişmeler yakından takip edilebilir.

Ons altın için 1892$ – 1907$ dirençlerinin ardından 1920$ direnci ön plana çıkabilir. Olası geri çekilmelerin devamı durumunda ise 1873$ – 1863$ desteklerinden sonra 1849$ desteği izlenebilir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺26.58
THYAO.IS₺12.63
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.48
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.34