Perşembe, Aralık 3, 2020

Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 26.10.2020

Piyasalardaki riskler devam ediyor. Dünya genelinde artan vaka sayıları, ABD’de teşvik paketine dair belirsizlik etkisini gösteriyor. Bu gelişmeler nedeniyle ons altında yön arayışını sürdürüyor. İspanya’da virüs nedeniyle ikinci kez ulusal çapta OHAL ilan edildiği duyuruldu. Bu hafta, Çin’de gelecek beş yıla dair planlarının açıklanacağı toplantıda gündemde olacak. Ayrıca, gelecek hafta ABD Başkanlık seçimi var. Dolayısıyla piyasalarda oynaklık sürebilir.

Özelikle ABD Başkanı D. Trump’tan bu hafta içerisinde de söylemler olabilir. Bugün için açıklanacak önemli bir ABD verisi bulunmuyor. Teşvik paketine dair olası açıklamalar takip edilebilir. Ons altın için 1907$ – 1918$ dirençlerinin ardından 1926$ direnci takip edilebilir. Aşağıda, 1889$ – 1879$ desteklerinden sonra 1869$ destek noktası izlenebilir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺42.24
THYAO.IS₺12.19
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.69
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.83