Cuma, Şubat 26, 2021

Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 26.01.2021

Ons altında yatay seyir sürüyor. Bugün başlayacak ve yarın sona erecek Fed toplantısı öncesinde, altında yeni bir hareket görülmüyor. Powell’dan yarınki açıklamalarında, varlık alım programının azaltılmayacağına dair yeni bir sinyal bekleniyor. Geçtiğimiz hafta, bu konuda net konuşmasına rağmen piyasa yarınki toplantısında da bu konu hakkında bir söz vermesini bekliyor. Olası böyle bir açıklama, altının destek bulmasını sağlayabilir.

Teşvik paketine dair belirsizlikte altının yatay seyretmesine neden oluyor. ABD Senato Çoğunluk Lideri C. Schumer, paketin mart ortasından önce yetişmesinin zor olabileceğini ifade etmesi, risk iştahının zayıflamasını tetikliyor. Ons altın için 1868$ – 1884$ – 1901$ direnç noktaları, 1846$ – 1834$ – 1819$ destek noktaları olarak izlenebilir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.20
THYAO.IS₺13.49
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺21.58
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺16.98