Pazartesi, Kasım 30, 2020

Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 12.11.2020

Aşı ile ilgili umut verici haberler bu hafta ons altının yatay seyretmesine neden oldu. Zaman zaman yukarı veya aşağı yönde kırılmalar görülse bile yine de altın için hala net bir yönden bahsetmek zor olabilir. Aşının sonuçlanmasının ardından dağıtım konusunda sıkıntılar yaşanabilir spekülasyonları başladı. Bu durumda altının yön arayışını sürdürmesine neden oluyor. Dünya genelinde virüs vaka sayısındaki artış devam ediyor ve bu durumda piyasaları tedirgin eden bir başka unsur olarak görülüyor.

Bu durumda altın için bir baskı. Bugün için ABD TÜFE verisi açıklanacak. Verinin altın üzerinde etkisi sınırlı kalabilir. Ons altın için 1877$ – 1887$ ve 1895$ direnç noktaları olarak izlenebilir. Geri çekilmelerde, 1862$ – 1855$ ve sonrasında 1850$ desteği takip edilebilir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺44.22
THYAO.IS₺11.93
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺18.68
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.09