Çarşamba, Kasım 25, 2020

Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 10.11.2020

Biden’ın etkisi piyasalarda olumlu algılanırken, altın açısından olumsuz oldu. Bunun yanına, Pfizer ve BionTech, potansiyel aşının virüse karşı %90’dan fazla etkili olduğunu belirtti. Aşı konusu oldukça hassas ve bu haberde salgının kontrol altına alınabileceğine dair beklentileri güçlendirince altında satışlar daha da derinleşti.

Piyasada dinamikler sürekli değişiyor. Seçimi atlattık ancak virüs devam ediyor bu durumda piyasaları endişelendiriyor. Dolayısıyla aşı konusuna dair umut verici açıklamalar piyasalara nefes aldırırken, altına olan talebinde zayıflamasına neden oluyor. Altın dün 1850$ seviyesine doğru hızlı düşüşün ardından buradan aldığı destekle şu sıralarda yukarı yönde hareket ediyor. Altın için 1890$ – 1899$ – 1905$ dirençler, 1873$ – 1865$ -1859$ destekler olarak karşımıza çıkıyor.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺47.16
THYAO.IS₺11.92
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.05
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.37