Salı, Kasım 24, 2020

Altın Yorumları / Gedik Yatırım – 03.11.2020

Küresel piyasalarda bugünün gündeminde ABD seçimi var. Bugün yapılacak seçimde, pandemi nedeniyle yaklaşık 80 milyona yakın kişi posta yoluyla oyunu kullanacak. Bu nedenle, 3 Kasım gecesi seçim sonucunun netleşmeme ihtimali piyasalarda konuşuluyor. ABD’deki seçimler arasında en zorlu ve kritik seçimin bugünkü seçim olduğu da söyleniyor. Bugün için gündem ABD seçimi dolayısıyla veriler ikinci planda. Seçim öncesi de piyasalarda oynaklık izlenebilir.

Ons altın şimdilik temkinli seyrediyor. Seçim sonucu ons altın üzerinde de etkisini gösterebilir. Ons altın için 1895$ direnci ilk etapta karşımıza çıkıyor. Bu direncin üzerinde 1901$ – 1904$ dirençleri takip edilebilir. Geri çekilmelerde ise 1889$ desteğinin altında ısrarcı kapanışlar görülmesi durumunda sırasıyla 1885$ ve 1880$ destekleri takip edilebilir.

Kaynak: Gedik Yatırım Forex Günlük Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺47.92
THYAO.IS₺11.74
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.12
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.16