Çarşamba, Kasım 25, 2020

Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – 16.11.2020

Aşı gelişmelerinin neden olduğu iyimserlik sonucu hafta başında takip edilen satışların ardından geçtiğimiz gün, devam eden koronavirüs endişeleri ve risk iştahında gözlenen gerileme değerli metalde yukarı yönlü hareketlere destek olduğu takip edilmişti. Haftanın son işlem gününde ise artan vaka sayılılarının neden olduğu endişeler ve Dolar çevresinde sınırlı satış baskıları Ons Altın’da zaman zaman yukarı yönlü tepkileri hızlandırırken, risk iştahında gözlenen toparlanma hareketleri sınırlandıran unsur olarak karşımıza çıktı.

Teknik olarak incelediğimizde, Ons Altın’ın 1890 Dolar seviyesinde belirleyici olmaya devam ettiği gözlendi. Azalan talep ile Ons Altın’ında aşağı yönlü hareketlerin devam etmesi durumunda sırası ile 1883, 1875 ve 1868 seviyeleri takip edilmesi gereken önemli destek seviyeleridir. Olası bir yukarı yönlü harekette ise 1898, 1904 ve 1910 direnç seviyeleri kısa vadede takip edilebilir.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Sabah Bülteni

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Enes Başoğlu
Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Kripto Para Hesaplayıcı

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺46.06
THYAO.IS₺12.03
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺19.07
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺18.36