Altcoin’lerdeki Düşüşe Rağmen Yükselen 4 Coin!

ds
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in 64 Bin Dolar seviyelerinden 48 Bin Dolar seviyelerine gerilemesi, Altcoin’lerin ciddi düşüşler yaşaması derken bazı coinlerde haftalık ve günlük süreçte yükseliş görmek mümkün! Özellikle Ethereum’un ATH yapıp 2650 Dolar bandına yaklaşması buna bir örnek olabilir. Fakat Ethereum haftalık süreçte %7, günlük süreçte ise %4 değer kaybetti.

 1. Solena (SOL)
  Dünyanın en büyük 15. kripto para birimi olarak listelenen Solena haftalık süreçte %67, günlük süreçte ise %17 değer artışı gösterdi. 11.5 milyar dolar piyasa değerine sahip olan coin 1.13 milyar dolar hacime sahip.
 2. PancakeSwap (KEK)
  En büyük 28. kripto para birimi olan PancakeSwap; haftalık süreçte %15, günlük süreçte ise %9 değer kazandı. 4.6 milyar dolar piyasa değerine sahip olmanın yanı sıra 990 milyon dolar işlem hacmine sahip.
 3. Monero (XMR)
  En büyük 21. kripto para birimi olarak listelenen bu coin ise haftalık süreçte %6.97, günlük süreçte %14 değer artışı sağladı. 7 milyar dolar piyasa değerine sahip olan Monero 830 milyon dolar işlem hacmine sahip.
 4. Terra (Luna)
  En büyük 23. kripto para birimi olan bu coin ise haftalık süreçte %2, günlük süreçte %13 değer artışı sağladı. 5.96 milyar dolar piyasa değerine sahip olmanın yanı sıra 711.5 milyon dolar işlem hacmine sahip.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!