Altcoin Fiyat Analizi: BCH, XMR, WAVES İçin Hedef Neresi?

altcoinler-freshblue-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası Bitcoin ve Ethereum’un son yükselişleriyle birlikte benzer fiyat eylemlerini yansıttı. BCH 623.37 dolar destek seviyesinden tepki aldı. Ardından 672.68 dolar fiyat tavanına dokundu. Monero %5 değer kazandı. Ek olarak Waves 25.50 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

BCH/USDT Fiyat Analizi

Bitcoin Cash son 24 saatte %4.4 kazanç kaydetti. Altcoin 623.37 dolar desteğinden tepki aldıktan sonra 656.83 dolarda yükseldi. Göstergeler BCH için boğa fiyat sinyali verdi. Altcoin sürekli pozitif fiyat eylemi ile 672.68$ direnç seviyesini yeniden test edebilir. Bu ay ikinci kez 705.02 dolar fiyat tavanına dokunmayı tekrar deneyebilir.

bch-altcoin-08.20
BCH/USDT 4 saatlik grafiği

Muhteşem Osilatör’de, boğa hareketini ima eden büyüyen yeşil sinyal çubuklarını yanıp söndü. MACD ayrıca boğa çaprazından sonra yeşil histogramlar sergiledi.

Tersine, Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerindeki artışa rağmen yarı çizginin altında kaldı.

Fiyat önümüzdeki birkaç işlem seanslarında yazım sırasındaki seviyesinde işlem görürse, BCH 623,37 dolar destek hattına geri dönebilir.

XMR/USDT Fiyat Analizi

XMR son 24 saatteki %5 kazançla son kayıplarını tersine çevirdi. XMR için anlık direnç 275.58 dolar seviyesinde bulunuyor. Tutarlı bir yükseliş sonrasında, 275 dolar direnci aynı ay içinde üçüncü kez test edilebilir. Monero’nun teknikleri boğa sinyalleri gösterdi.

xmr-08.20
XMR/USDT 4 saatlik grafiği

Muhteşem Osilatör’deki yeşil sinyal çubukları güç kazandı. Buna bağlı olarak, MACD’de yeşil histogramlar gözlendi.

Göreceli Güç Endeksi orta çizginin üzerinde boğa bölgesine doğru ilerlerken satın alma baskısı toparlandı.

Fiyatın düşmesi durumunda destek seviyeleri önce 257.25 dolar, ardından 233.25 dolar seviyesinde olacaktır.

WAVES/USDT Altcoin Fiyat Analizi

21.85 dolarlık destek hattından uzak kalan Waves, 25.32 dolar direnç seviyesine göz dikti. Sürekli bir yükseliş trendi ile bu ay ikinci kez 26.50 dolara dokunmak için 25.3 dolar direnç seviyesinin üzerinde kırılabilir.

waves-08.20

Awesome Oscillator, boğa fiyat hareketinin başlangıcının altını çizen yeşil sinyal çubuklarına dikkat çekti. MACD ayrıca boğa çaprazından sonra yeşil histogramların ortaya çıkışını gözlemlemeye başladı.

Son olarak, Bollinger Bantları, sonraki birkaç işlem seansında Waves’in yatay hareket gösterebileceğini gösteren yakınsama ile paralel kaldı.

Fiyat düşerse Waves için destek seviyeleri 21.85 dolar ve 18.24 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Kripto para piyasasının genel olarak Bitcoin‘i takip ettiği düşünülürse altcoin yatırımcılarının Bitcoin ve Ethereum fiyat hareketleri göz ardı etmemeleri gerekir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster