Pazar, Mart 7, 2021

ALTCL, ECILC, SELEC, TURSG, TSKB Haftalık Hisse Önerileri Ve Yorumları

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden AGHOL ve ALGYO hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %12,75 yükseliş yapan AGHOL ile %9,69 yükselen ALGYO olmuştur. 15 Ocak –22 Ocak kapanış fiyatlarına göre ise AGHOL %8,00 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hiçbiri zarar durdur seviyesini görmemiştir. Geçen hafta XU100’de %1,18 yükseliş olurken, model portföyün ortalama getirisi ise %2,99 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden tamamını model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ALTCL, ECILC, SELEC, TURSG ve TSKB hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

ALTCL, ECILC, SELEC, TURSG, TSKB

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy – (25-29 Ocak 2021)

Yatırım tavsiyesi CoinOtağ’a ait değildir, CoinOtağ hiçbir kazanç veya kayıptan sorumlu tutulmaz.
100 bin TL ile Altından Dövize 50’den fazla ürüne yatırım yapmayı öğrenmek için tıkla.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

Görkem Ilık
Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

Güvenle Kripto Para Satın Al

Hisseler
StockSymbolPriceChart (24H)
RTALB.IS₺21.96
THYAO.IS₺14.78
KCHOL.IS
KOC HOLDING
KCHOL.IS
KCHOL.IS₺23.08
ASELS.IS
ASELSAN
ASELS.IS
ASELS.IS₺17.22