Çarşamba, Kasım 25, 2020

Alphabit fonu, bir ana girişim projesi olan PAID Network için yatırım turuna liderlik ediyor.

Alphabit, blockchain ve dağıtılmış defter dijital teknoloji projelerinde uzmanlaşmış bir yatırımcıdır ve ayrıca çok çeşitli danışmanlık hizmetleri sunar ve dünyanın ilk düzenlenmiş dijital varlık yatırım fonlarından biri olan Alphabit Fund’da Yatırım Danışmanı olarak görev yapar. PAID, blockchain endüstrisindeki en iyi yatırım ve danışmanlık hizmeti şirketlerinden birine lider yatırımcı olarak sahip olduğu için çok heyecanlı. PAID Network’ün CEO’su Kyle Chasse, Alphabit Genel Müdürü Saeed Hareb Al Darmaki ile yaptığı görüşmeyi tartışırken en iyi şekilde söylüyor:

Saeed ile konuştuktan ve Alphabit’in projeleri desteklerken getirdiği stratejik değeri öğrendikten sonra, onların yatırım turumuza liderlik etmelerinden ve PAID Network’ün büyümesini görmek için desteklerini sürdürmelerinden onur duyacağımız açıktı. PAID Network için finansal ve profesyonel desteğe olan bağlılıkları bizi son derece heyecanlandırıyor ve birlikte uzun ve başarılı bir ilişki kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Aynı şekilde Saeed, PAID’e mali ve danışmanlık desteği sunma konusundaki son kararına ilişkin cesaret verici sözler söylemişti:

Ekip ile yapılan kapsamlı araştırmaların ve sayısız tartışmanın ardından, Alphabit için stratejik olarak yatırım yapmak ve PAID Network ile ortaklık kurmak kolay bir karardı. Ek olarak, PAID Network’e Stratejik Danışman rolü teklif edilmiş olmaktan şahsen çok memnunum ve kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerine ulaşmada ekibi desteklemek için elimden geleni yapacağım.

Bu, şu anda PAID Network’ü kuluçkaya yatıran blockchain kuluçka makinesi olan Alphabit ve Master Ventures arasındaki ilk resmi işbirliğidir. Bu iki güç merkezi, Lattice, SharRing, Cere Network, Elrond, Thorchain, Coinbase, Kraken ve daha pek çok projeye kuluçkaya yatırdı veya yatırım yaptı. PAID ve Alphabit güçlerini birleştirerek birbirlerine ve PAID’in büyüyen potansiyel kullanıcı topluluğuna karşılıklı fayda sağlayacaktır.

ÜCRETLİ Ağ Hakkında:

Henüz bilmeyenler için, PAID Network, kullanıcılar ve işletmeler için #GetPAID olduğundan emin olmak için basit, avukatsız ve uygun maliyetli bir DAPP sağlayarak mevcut iş sözleşmesi, dava ve ödeme sürecini yeniden tanımlamaya çalışıyor. Plasm’den hem Ethereum hem de Polkadot ekosistemlerinde çalışmak için yararlanan PAID Network, işleri daha verimli hale getirmek için merkezi olmayan finansmana gelişmiş akıllı anlaşma teknolojisi getiriyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 18,912.04dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican Çınarbaş, Coin Otağ'ın sosyal medya ekibinde de rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Kripto Para Hesaplayıcı

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺47.70
  THYAO.IS₺11.83
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.06
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.30