Alien Worlds (TLM) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-3

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Alien Worlds (TLM) yorum analizimizle birlikte, TLM Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, TLM için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte TLM yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde sert bir düşüş yaşadı. TLM ise 0.48 dolar seviyelerinden 0.19 seviyelerine kadar sert bir düşüş yaşadı. Altcoin için teknik göstergelerde iyileşmeler gözlemlenirken yeni yükselişlerin başlayabilmesi için aşılması gereken seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile birlikte inceleyelim.

Alien Worlds Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

TLM-12.07-1

Alien Worlds yorum analizi ile birlikte TLM coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, TLM fiyatının son iki hafta içerisinde %50’den fazla bir düşüş yaşadığı gözlemleniyor. Altcoin yorum analizimize başladığımız sırada 0.26 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

TLM için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.33 dolar seviyeleri olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 0.5 dolar seviyelerine kadar sert bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır. Ancak bu yükselişin gerçekleşebilmesi için 20 ve 50 MA hareketli ortalamalarının üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması gerekiyor.

TLM için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.21-24 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 0.14 dolar seviyelerine kadar sert bir düşüş yaşaması muhtemel olacaktır.

TLM Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

TLM-12.07-2

Alien Worlds (TLM) teknik analizimizle birlikte, TLM’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, TLM fiyatının simetrik bir üçgen içerisinde işlem gördüğü gözlemlenmektedir. Altcoin için kısa vadeli net bir trend yönü, bu simetrik üçgenin alt veya üst trend çizgisinin kırılımına göre belirlenebilir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında negatif seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyrederek yarım çizgi üzerine çıkmasıyla birlikte altcoinin fiyatında toparlanmalar gözlemlenecektir. Ancak RSI’ın tekrardan aşırı satış bölgesine gitmesiyle birlikte TLM fiyatında derin bir düşüş gözlemlenebilir.

MACD histogramında bir boğa kesişimin ardından yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu durum altcoin için momentumun pozitif olmaya başladığını göstermektedir.

TLM Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.21-0.24

0.33

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook